Į Šakius grįžta penktadieniniai liepos vakarai

januseviciusPraėjusių metų liepos mėnesį startavusi Šakių kultūros centro iniciatyva – penktadieniniai liepos vakarai J. Lingio parke – atgimsta ir šią liepą, tęsiant Jaunimo departamento projektą „Mama, negrįšiu namo, aš parke 2“.
 
Šakių kultūros centro direktoriaus Raimundo Januševičiaus teigimu, praėjusią liepą ši iniciatyva pasiteisino su kaupu, tad ir šią vasarą nuspręsta ją pratęsti.

„Į liepos vakarus rinkosi tikrai daug žmonių, todėl nusprendėme, jog ir šiais metais reikia tęsti iniciatyvą“, – kalbėjo direktorius.

Jau šiandien startuoja pirmasis penktadieninis vakaras po atviru dangumi – šakiečiai pasitiesę pledus, atsinešę užkandžių galės stebėti Zanavykų teatro spektaklį „Nedoras vaikas“, taip pat muzikos garsais džiugins kapela „Čirpokas“, o artėjant vidurnakčiui šakiečiams bus rodomas lietuviškas filmas „Pakeliui“.

Penktadieniniai liepos vakarai bus vienas už kitą geresni. Kaip sakė R. Januševičius, teko gerokai pasukti galvą galvojant, kas gi galėtų sudominti šakiečius ir kaip liepos vakarus padaryti kuo patrauklesnius įvairaus amžiaus žmonėms. Kiekvienas penktadienio vakaras bus organizuojamas skirtingomis temomis: liaudiškos muzikos, sporto, romantinis, didžėjų, o rodomi kino filmai siesis su pagrindine vakaro tema.

R. Januševičiaus teigimu, pirmasis vakaras orientuotas į vyresniojo amžiaus žmones, tačiau ir jaunimui turėtų būti įdomus. Liepos 17 d. vakaras kiek romantiškesnis – galime išduoti paslaptį, jog tą vakarą susirinkusius džiugins saksofono muzika. Priešpaskutinis liepos penktadienio vakaras turėtų sudominti sporto entuziastus, mat tuomet vyks Sporto ir laisvalaikio klubo „Vėjas“ organizuojamos dviračių traukos lenktynių (drago) varžybos, taip pat bus galima stebėti ekstremalaus dviračių sporto komandos „Greentrials“ pasirodymą, o vakarą vėl vainikuos naktinis kinas. Paskutinysis vakaras subalansuotas jaunimui, bet tinkantis ir vyresniesiems – liepos 31-ąją J. Lingio parke skambės didžėjų grojama muzika.

Šakių kultūros centro direktorius viliasi, jog ši iniciatyva gyvuos ir kitais metais bei taps gražia tradicija.

„Būtų smagu, jei ši tradicija gyvuotų kuo ilgiau ir šakiečiai atėjus liepos mėnesiui žinotų, jog jų laukia smagus laisvalaikis miesto parke. Kas žino, gal kada nors ši tradicija tęsis ir visą vasarą“, – pasakojo R. Januševičius.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.