Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga – pagarba senjorams

ansamblis siesartisPraėjusią savaitę Briedžių laisvalaikio salėje vyko renginys, skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti.
 
Nuotr. Šakių neįgaliųjų ansamblio „Siesarties“ atlikėjai negailėjo susirinkusiems žiūrovams nei gražių melodijų, nei eilių.
 
Susirinkusieji smagiai leido popietę su muzikos ansambliais iš Vilkaviškio kultūros centro „Rudenėlis“, Pilviškių kultūros centro „Jovaras“ bei Šakių neįgaliųjų ansambliu „Siesartis“. Renginys prasidėjo paroda, pavadinta „Iš močiutės skrynios“, kurioje galėjo kiekvienas svečias demonstruoti savo atsineštus rankdarbius. Kaip sakė renginio sumanytoja, kultūrinių renginių organizatorė Asta Grigaitienė, tokie pasibuvimai vyresniems žmonėms yra labai reikalingi, nes kartais mes net neįsivaizduojame, kiek „parako“ turi pagyvenę žmonės. Svarbiausia, anot organizatorės,  jiems susieiti, pabendrauti, paskaityti poezijos, pasiklausyti muzikos kūrinių. Šventėje dalyvavo ir pagyvenusius žmones pagerbė Šakių rajono meras Juozas Bertašius bei Šakių seniūnas Dalius Jasevičius.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.