Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga – pagarba senjorams

ansamblis siesartisPraėjusią savaitę Briedžių laisvalaikio salėje vyko renginys, skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti.
 
Nuotr. Šakių neįgaliųjų ansamblio „Siesarties“ atlikėjai negailėjo susirinkusiems žiūrovams nei gražių melodijų, nei eilių.
 
Susirinkusieji smagiai leido popietę su muzikos ansambliais iš Vilkaviškio kultūros centro „Rudenėlis“, Pilviškių kultūros centro „Jovaras“ bei Šakių neįgaliųjų ansambliu „Siesartis“. Renginys prasidėjo paroda, pavadinta „Iš močiutės skrynios“, kurioje galėjo kiekvienas svečias demonstruoti savo atsineštus rankdarbius. Kaip sakė renginio sumanytoja, kultūrinių renginių organizatorė Asta Grigaitienė, tokie pasibuvimai vyresniems žmonėms yra labai reikalingi, nes kartais mes net neįsivaizduojame, kiek „parako“ turi pagyvenę žmonės. Svarbiausia, anot organizatorės,  jiems susieiti, pabendrauti, paskaityti poezijos, pasiklausyti muzikos kūrinių. Šventėje dalyvavo ir pagyvenusius žmones pagerbė Šakių rajono meras Juozas Bertašius bei Šakių seniūnas Dalius Jasevičius.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.