Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga – pagarba senjorams

ansamblis siesartisPraėjusią savaitę Briedžių laisvalaikio salėje vyko renginys, skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti.
 
Nuotr. Šakių neįgaliųjų ansamblio „Siesarties“ atlikėjai negailėjo susirinkusiems žiūrovams nei gražių melodijų, nei eilių.
 
Susirinkusieji smagiai leido popietę su muzikos ansambliais iš Vilkaviškio kultūros centro „Rudenėlis“, Pilviškių kultūros centro „Jovaras“ bei Šakių neįgaliųjų ansambliu „Siesartis“. Renginys prasidėjo paroda, pavadinta „Iš močiutės skrynios“, kurioje galėjo kiekvienas svečias demonstruoti savo atsineštus rankdarbius. Kaip sakė renginio sumanytoja, kultūrinių renginių organizatorė Asta Grigaitienė, tokie pasibuvimai vyresniems žmonėms yra labai reikalingi, nes kartais mes net neįsivaizduojame, kiek „parako“ turi pagyvenę žmonės. Svarbiausia, anot organizatorės,  jiems susieiti, pabendrauti, paskaityti poezijos, pasiklausyti muzikos kūrinių. Šventėje dalyvavo ir pagyvenusius žmones pagerbė Šakių rajono meras Juozas Bertašius bei Šakių seniūnas Dalius Jasevičius.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.