Plenero „33“ darbai parduoti aukcione

aukciono darbaiŠeštadienį Zanavykų muziejuje vyko visuomeninės organizacijos „Mano skveras“ organizuotas plenero „33“ darbų aukcionas. Surinkti pinigai bus paaukoti Kukarskės globos namams.  
 
Nuotr. Brangiausias aukcione parduotas darbas – Lino Jasulevičiaus triptikas.
 
Prieš bene trejus metus įsikūrusios visuomeninės organizacijos „Mano skveras“ vadovės Živilės Unguvaitytės bei dar dviejų visuomenininkių Dovilės Stasiulytės ir Živilės Žičkutės pastangų dėka rugpjūtį Kukarskės globos namuose vyko menui neabejingų kraštiečių susiėjimas – pleneras „33“.

Ž. Unguvaitytės, D. Stasiulytės ir Ž. Žičkutės organizuotame aukcione buvo parduodami devynių menininkų sukurti ir kilniam tikslui paaukoti 35 paveikslai, daugiausia buvo menininko Mindaugo Pauliuko darbų. Nors labdaros tikslais įsigyti meno kūrinių į aukcioną nesuplūdo minios, tačiau parduoti pavyko 21 paveikslą. Buvo surinkta daugiau nei aštuonių šimtų eurų suma. Brangiausiai parduotas Lino Jasulevičiaus triptikas, už kurį sumokėta daugiau nei du šimtai eurų. Likusius paveikslus dar galima įsigyti šią savaitę Zanavykų muziejuje – direktorė Rima Vasaitienė pasižadėjo pati surasti keletą pirkėjų.

Aukcione surinkti pinigai paaukoti Kukarskės globos namams.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.