Plenero „33“ darbai parduoti aukcione

aukciono darbaiŠeštadienį Zanavykų muziejuje vyko visuomeninės organizacijos „Mano skveras“ organizuotas plenero „33“ darbų aukcionas. Surinkti pinigai bus paaukoti Kukarskės globos namams.  
 
Nuotr. Brangiausias aukcione parduotas darbas – Lino Jasulevičiaus triptikas.
 
Prieš bene trejus metus įsikūrusios visuomeninės organizacijos „Mano skveras“ vadovės Živilės Unguvaitytės bei dar dviejų visuomenininkių Dovilės Stasiulytės ir Živilės Žičkutės pastangų dėka rugpjūtį Kukarskės globos namuose vyko menui neabejingų kraštiečių susiėjimas – pleneras „33“.

Ž. Unguvaitytės, D. Stasiulytės ir Ž. Žičkutės organizuotame aukcione buvo parduodami devynių menininkų sukurti ir kilniam tikslui paaukoti 35 paveikslai, daugiausia buvo menininko Mindaugo Pauliuko darbų. Nors labdaros tikslais įsigyti meno kūrinių į aukcioną nesuplūdo minios, tačiau parduoti pavyko 21 paveikslą. Buvo surinkta daugiau nei aštuonių šimtų eurų suma. Brangiausiai parduotas Lino Jasulevičiaus triptikas, už kurį sumokėta daugiau nei du šimtai eurų. Likusius paveikslus dar galima įsigyti šią savaitę Zanavykų muziejuje – direktorė Rima Vasaitienė pasižadėjo pati surasti keletą pirkėjų.

Aukcione surinkti pinigai paaukoti Kukarskės globos namams.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.