Rekonstrukcijai – papildomos lėšos

Savivaldybė gavo raštą, kad Kultūros ministerija skirs didesnį finansavimą Šakių kultūros centro rekonstrukcijai. Esamų lėšų neužtenka, kad būtų užbaigti pradėti darbai.

Kultūros ministerija teigia, jog vietoj 1 mln. 493 tūkst. eurų rekonstrukcijai skirs 2 mln. 500 eurų. Pasak mero Juozo Bertašiaus, savivaldybė papildomai turėtų prisidėti apie 200 tūkst. eurų. Gavus papildomų lėšų tikimasi atlikti ne tik statybinius darbus (rekonstruoti salę bei sceną, praplėsti pastato erdves, sutvarkyti aplinką), bet ir įsigyti modernią įrangą. Būtent tinkamos įrangos įsigijimui ir nebuvo numatyta pakankamai pinigų. Be to, nuo to laiko, kai buvo rengtas investicinis projektas, pabrango ir darbų kaštai.

„Džiugu, kad mūsų prašymai pagaliau išgirsti. Nauji metai, geros naujienos“, – džiaugėsi kultūros centro direktorius Raimundas Januševičius.

Pagal sutartį kultūros centre darbai turėtų būti baigti iki 2017 metų pabaigos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.