Filmavo Šakių baseine, montuos Vokietijoje

filmavimasNeseniai susikūrusi šakiečių grupė „Abudu“ šiuo metu filmuoja muzikinį vaizdo klipą naujai savo dainai „Tu miegi“.

Nuotr. Grupės „Abudu“ muzikinis vaizdo klipas buvo filmuojamas ir po vandeniu – Šakių baseine.

Tai jau antrasis šakiečių muzikinis vaizdo klipas. Pirmasis buvo sukurtas dainai „Įkvėpimas“ ir dalyvavo LRT konkurse „Klipvid“. Vaikinai patirties turi, tad nusprendė „susukti“ ir antrąjį klipą. Kaip pasakojo vienas iš grupės narių Lukas Keraitis, vieną savaitgalį klipo filmavimas vyko sename laive Vilniuje, o praėjusį savaitgalį filmavo po vandeniu – Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro baseine.
 
Beje, viskas vyksta pačių grupės atlikėjų jėgomis, tačiau klipo kokybė prilygs kino formatui, mat naudojama aparatūra pasiskolinta iš trijų universitetų. L. Keraitis minėjo, jog klipo filmavimo išlaidos minimalios  (kainuoja kelionės ir maistas). Jeigu tektų samdyti profesionalus, tam reikėtų pakloti nemenką sumą.

Luko pasiteiravus, su kokiais sunkumais filmuodama klipą susidūrė grupė, šis atsakė: „Didelių sunkumų nebuvo. Kadangi grupė viską atlieka savo jėgomis, turėjome spėti ir filmuotis, ir visą reikalingą įrangą į vietas susidėlioti.“

Tiesa, klipo mintis žiūrovams nebus patiekta „ant lėkštutės“ – norintys suvokti esmę, turės šiek tiek pasukti galvas ir pažvelgti į klipą giliau.

Muzikinio vaizdo klipas jau iškeliavo montavimui, galutinis jo rezultatas „Abudu“ pasieks iš Vokietijos balandžio gale, ten išvyksta studijuoti klipo režisierius lekėtiškis Laurynas Skeisgiela.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.