Filmavo Šakių baseine, montuos Vokietijoje

filmavimasNeseniai susikūrusi šakiečių grupė „Abudu“ šiuo metu filmuoja muzikinį vaizdo klipą naujai savo dainai „Tu miegi“.

Nuotr. Grupės „Abudu“ muzikinis vaizdo klipas buvo filmuojamas ir po vandeniu – Šakių baseine.

Tai jau antrasis šakiečių muzikinis vaizdo klipas. Pirmasis buvo sukurtas dainai „Įkvėpimas“ ir dalyvavo LRT konkurse „Klipvid“. Vaikinai patirties turi, tad nusprendė „susukti“ ir antrąjį klipą. Kaip pasakojo vienas iš grupės narių Lukas Keraitis, vieną savaitgalį klipo filmavimas vyko sename laive Vilniuje, o praėjusį savaitgalį filmavo po vandeniu – Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro baseine.
 
Beje, viskas vyksta pačių grupės atlikėjų jėgomis, tačiau klipo kokybė prilygs kino formatui, mat naudojama aparatūra pasiskolinta iš trijų universitetų. L. Keraitis minėjo, jog klipo filmavimo išlaidos minimalios  (kainuoja kelionės ir maistas). Jeigu tektų samdyti profesionalus, tam reikėtų pakloti nemenką sumą.

Luko pasiteiravus, su kokiais sunkumais filmuodama klipą susidūrė grupė, šis atsakė: „Didelių sunkumų nebuvo. Kadangi grupė viską atlieka savo jėgomis, turėjome spėti ir filmuotis, ir visą reikalingą įrangą į vietas susidėlioti.“

Tiesa, klipo mintis žiūrovams nebus patiekta „ant lėkštutės“ – norintys suvokti esmę, turės šiek tiek pasukti galvas ir pažvelgti į klipą giliau.

Muzikinio vaizdo klipas jau iškeliavo montavimui, galutinis jo rezultatas „Abudu“ pasieks iš Vokietijos balandžio gale, ten išvyksta studijuoti klipo režisierius lekėtiškis Laurynas Skeisgiela.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.