„Auksinio proto“ žaidimas iš Zyplių persikėlė į Šakius

panoviai auksinis protas
Pirmąjį žaidimą Šakiuose laimėjo „Panovių“ komanda, kurios sudėtyje šiame sezone žaidžia (iš kairės į dešinę) Viltė Miliūnaitė, Saulius Jazukevičius, Aida Celskytė, Diana Jazukevičienė, Birutė Bendoraitienė ir Danutė Aniulienė. Organizatorių nuotr.

Nuo rugsėjo 10 d. Lietuvos miestuose ir miesteliuose prasidėjo gyvas „Auksinio proto“ žaidimas.  Tokį laisvalaikio leidimo būdą pamėgusių Šakių rajono gyventojų šįkart laukė naujovė. XII sezonas vyks ne, kaip buvo įprasta, Zyplių dvare, o Šakių kultūros centre.
 
Pasidomėję, kodėl žaidimas persikėlė į Šakių kultūros centrą, sužinojome, kad „Auksinį protą“ paliko keletą sezonų iš eilės jį vedęs Dominykas Černulis, todėl buvo suskubta ieškoti ir naujos erdvės, ir naujo vedėjo. Pasak Juditos Ambrasienės, kuri vedė praėjusį žaidimo Protų lyga, arba „Ko nežino Kazys?“ sezoną, gyvas „Auksinio proto“ žaidimas buvo patikėtas jai.

„Kadangi į žaidimą Protų lyga, arba „Ko nežino Kazys?“ užsiregistravo tik viena komanda, teko atšaukti naujo sezono žaidimus, todėl gavusi pasiūlymą vesti gyvo „Auksinio proto“ žaidimą sutikau, nes nenorėjau pavesti šio žaidimo komandų“, – pasakojo J. Ambrasienė, kuri praėjusį penktadienį buvo oficialiai patvirtinta kaip žaidimo vedėja.

Naują gyvo „Auksinio proto“ sezoną pradėjo penkios komandos: „Atrakcija“, „Panoviai“, „Mes“, „Žalia siera“ ir žaidimo naujokai – komanda „Šansas“. Tiesa, pirmame žaidime nedalyvavo komanda „Vėjas“, tačiau jos žaidėjai žadėjo prisijungti vėliau. Kaip informavo J. Ambrasienė, norintys save išbandyti žaidime dar gali suburti savo komandą ir prisijungti. Žaidimas vyks kiekvieną antradienį Šakių kultūros centre.

Pirmąjį žaidimą Šakiuose laimėjo „Panovių“ komanda. Antrą vietą užėmė „Atrakcijos“ žaidėjai. Trečioje vietoje – „Mes“. Ketvirtą–penktą vietas pasidalijo vienodą balų skaičių surinkusios komandos „Žalia siera“ ir „Šansas“.

Atsirado galimybė matyti, kaip žaidžia kitos komandos visoje šalyje – po pirmo turo rezultatai gaunami iš visos Lietuvos. Tai leidžia savo komandos žinias palyginti su dar kelių šimtų komandų žiniomis. Žaidimas tampa gyvesnis ir įdomesnis. Gyvas „Auksinio proto“  žaidimas nuo TV žaidimo skiriasi tuo, kad pirmasis yra komandinis, o antrajame žaidžiama individualiai. Gyvo žaidimo dalyviai tiesiog susirenka gerai praleisti laiką, o TV žaidime visi kovoja dėl pagrindinio prizo – fantastiškos kelionės.

Beje, žaidimo vedėja ieško savanorio, kuris galėtų pagelbėti jai peržiūrint komandų atsakymų lapelius, reikalui esant, net ir pravesti žaidimą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.