Muzikuojančios rajono šeimos džiugino gelgaudiškiečius

Lapkričio 25 dieną Gelgaudiškio vidurinėje mokykloje vyko muzikuojančių šeimų popietė ,,Po vaivorykštės tiltu“. Direktoriaus pavaduotojos Lilijos Ūsienės ir muzikos mokytojos Nijolės Urbanavičienės iniciatyva į sceną kilo ne tik gelgaudiškiečių, bet ir iš kitų rajono vietovių atvykusios šeimos.

Renginys susilaukė didelio žiūrovų palaikymo, todėl planuojama, jog jis taps dar viena tradicine mokyklos švente.

Žiūrovus pakerėjo tėvo ir sūnaus Albino ir Eriko Šlakaičių iš Šakių bei lukšiečių mamos ir dukros Inesos Bagdanavičienės ir Arijanos Bagdanavičiūtės nuotaikinga muzika. Sulaikę kvapą gelgaudiškiečiai klausėsi gerai pažįstamų pusseserių Marijos ir Emilijos Rinkevičiūčių, mamos ir dukros Gintvilės Samajauskienės ir Ugnės Samajauskaitės. Žiūrovai neliko abejingi Luko, Nedo ir Ugnės Patašių įspūdingam muzikavimui ir dainoms. Daug plojimų susilaukė gelgaudiškiečių Urbanavičių šeimos pasirodymas. Į sceną lipo visi: mama Nijolė, tėtė Saulius ir vaikai Karolis bei Dovydas.

Popietę paįvairino jaunųjų akrobačių Sandros Bendoriūtės ir Sandros Stasiūnaitytės duetas iš Šakių cirko „Šypsena“. Pasak L.Ūsienės, buvo planuota, kad renginyje dalyvaus daug daugiau kūrybingų rajono šeimų, tačiau dalyvavo tiek, kiek atvyko, ir neverta nusiminti, nes pirmas blynas tikrai neprisvilo.

Visos muzikuojančios šeimos buvo apdovanotos Padėkos raštais ir šakočiais. Puiki nuotaika, šiltos šypsenos ir nuoširdūs plojimai praskaidrino paskutinįjį lapkričio savaitgalį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.