Išrinkta gražiausia Gerdžiūnų miestelio sodyba

sodyba_gerdziunaiRugpjūčio 25 dieną vyko, jau tradicine tapusi, Gerdžiūnų miestelio šventė. Šiais metais vyko jau aštuntoji šventė. Gerdžiūniečiai ir aplinkiniai žmonės kasmet susirenka ne tik atsipūsti nuo kasdienių vasaros darbų, pasilinksminti, pasiklausyti muzikos, pašokti, bet ir sužinoti, kam atiteko gražiausios sodybos vardas.

Nuotr. Gražiausios sodybos šeimininkais pripažinti Bronelė Vitkaitienė ir Jonas Petkevičius.

Kriūkų miestelio seniūnė Ona Rakauskienė kartu su keturiais komisijos nariais aplankė daug sodybų, iš kurių reikėjo išrinkti vieną vienintelę. Stengėsi visi sodybų šeimininkai – gėles sodino, žolę pjovė, medelius prižiūrėjo ir šiaip kiemą tvarkėsi. Gražiausios sodybos šeimininkais pripažinti Bronelė Vitkaitienė ir Jonas Petkevičius. Pasak O. Rakauskienės, apžiūrint nugalėtojų sodybą, akys užkliuvo už nuostabą sukėlusio sodybos pasikeitimo. „Anksčiau, kai lankiausi šioje Bronelei Vitkaitienei ir Jonui Petkevičiui priklausančioje sodyboje mačiau vienokį vaizdą, o dabar, nuvažiavę kartu su kitais komisijos nariais, buvome maloniai nustebinti – gražiai atnaujinta ne tik sodybos aplinka, bet ir namų vidus“, − gražiu sodybos pasikeitimu džiaugėsi seniūnė.
 
Džiugina tai, kad sodybos šeimininkai, sulaukę apie 80 metų, netingi ir turi jėgų tvarkingai gyventi ir rūpintis savo gyvenamojo kampelio aplinka. Jonas Petkevičius pjauna žolę ne su elektrine žoliapjove, o su dalgiu, o namų šeimininkė Bronelė puošia duris, suolus pačios dažytais ornamentais ar nertais papuošimais. „Net pašto dėžutė yra apnerta ir papuošta“, − pasakodama šypsojosi O. Rakauskienė.

Dažnai sodybas, namus, kambarius ar namų aplinką sutvarko atvažiavę vaikai ar anūkai. Tačiau šiems garbaus amžiaus žmonėms niekas nepadeda susitvarkyti. „Mums nė nereikia, kad kas nors padėtų, patys sugebame. Turime ką veikt, todėl depresija neužpuola dėl nežinojimo ir nesugalvojimo kuo užsiimti“, − pasakojo gražiausios ir tvarkingiausios sodybos šeimininkai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.