Lankėsi Nacionalinės žemės tarnybos direktorė

Spalio 30 dieną Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorė Daiva Gineikaitė lankėsi Šakiuose.
 
Tarnybos vadovė NŽT Šakių skyriuje priiminėjo gyventojus, išklausė jų skundus, svarstė iškilusias problemas. Direktorė susitiko ir su rajono savivaldybės meru Juozu Bertašiumi.

Kaip sakė NŽT direktorė D. Gineikaitė, jos lankymosi teritoriniuose NŽT padaliniuose tikslas yra susipažinti su esama situacija, išsiaiškinti, kaip yra bendraujama ir bendradarbiaujama su savivaldybėmis sprendžiant žemės reformos, sklypų formavimo ir kt.  klausimus.

Pasak rajono vadovo, savivaldybės specialistai su NŽT rajono skyriumi siekia konstruktyvaus bendradarbiavimo ir didesnių nusiskundimų neturi.

D. Gineikaitė pabrėžė, kad savivaldybė visada gali kreiptis į centrinį NŽT padalinį, kur iškilę klausimai ir problemos bus nagrinėjami ir sprendžiami. Ji tikisi, kad griežta teritorinių NŽT padalinių patikra duos gerų rezultatų. Šiuo metu jau yra tikrai nemažai nuveikta.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.