Dalyvavo posėdyje

Rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, administracijos direktorius Evaldas Sniečkus, tarybos narys Tautvydas Šukys, savivaldybės Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas, skyriaus projektų koordinatorė Ala Valaitienė ir UAB „Šakių vandenys“ direktorius Kęstutis Vilkauskas dalyvavo Marijampolėje vykusiame Marijampolės regiono plėtros tarybos posėdyje.
 
Susitikimo tikslas – aptarti planuojamus įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų laikotarpio regionines priemones. Pasitarime buvo aptartos penkios priemonės: „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, įmonių valdymo tobulinimas“, „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“, „Kraštovaizdžio apsauga“, „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumo didinimas“, „Savivaldybių kultūros infrastruktūros modernizavimas“.

Šakių rajono savivaldybė pateikė pasiūlymus dėl UAB „Šakių vandenys“ rekonstrukcijos ir kitų darbų, diskutavo apie lėšų tarp Marijampolės regiono savivaldybių pasiskirstymo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.