Pilietinė akcija vyko ir Šakiuose

lipdukaiLapkričio 5 d. rytą vairuotojai, besiparkuojantys prie prekybos centro „Maxima“ V. Kudirkos gatvėje bei prie savivaldybės pastato automobilių stovėjimo aikštelėse, liko maloniai nustebinti, kai jiems priėję žmonės nemokamai siūlė automobilinius lipdukus su užrašu „Vairuoju blaivus, nes myliu jus“.
 
Nuotr. Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys Paulius Puskunigis, dalindamas akcijos lipdukus vairuotojams, leido jiems rinktis vieną iš keleto skirtingų spalvų.
 
Šiuos lipdukus vairuotojai gali užsiklijuoti ant savo automobilių. Taip daugelyje Lietuvos miestų vienu metu vykdoma pilietinė akcija, kurią reziumavo atvira visuomenės ir ekspertų diskusija apie vairuotojų vairavimą išgėrus. Diskusija „Blaivybė keliuose: realybė ar utopija“ vyko Vilniuje Europos namuose . Pilietiškos akcijos iniciatorius ir autorius yra Valstiečių ir žaliųjų sąjungos partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas ir partijos valdybos pirmininkas Bronius Ropė. Šakiuose prie prekybos centro nemokamus akcijos lipdukus dalino Šakių atviro jaunimo kūrybos ir sporto centro darbuotojai, prie savivaldybės – Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių skyriaus partijos nariai.  
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.