Kreditus apmokės savivaldybė

Nuo šių metų lapkričio pabaigos visų renovuojamų daugiabučių savininkai, kuriems yra savivaldybės suteikta teisė į būsto šildymo kompensaciją, gali kreiptis dėl paramos suteikimo daugiabučio namo atnaujinimo kredito ir palūkanų apmokėjimui.

Asmenys, norintys gauti paramą, turi iškart po kredito sutarties pasirašymo kreiptis į savivaldybės seniūniją, kurios teritorijoje yra deklaravęs savo gyvenamąją vietą.

Prieš pateikiant prašymą seniūnijoje pirmą kartą, reikėtų kreiptis į namo valdytoją (bendrijos (valdybos) pirmininką, jungtinės veiklos sutarties pagrindu įgaliotą atstovą arba daugiabutį namą administruojančios įmonės atstovą)  ir paprašyti išduoti raštą, patvirtinantį, jog paramos gavėjas dalyvauja būsto atnaujinimo programoje.

Gavusi prašymą ir visus reikalingus dokumentus, savivaldybės administracija juos įvertina ir per 10 darbo dienų paramos gavėjui išduoda pažymą dėl teisės į kredito ir palūkanų apmokėjimą (toliau –Pažyma). Pažymą, kurią išdavė savivaldybė, paramos gavėjas pateikia namo valdytojui. Namo valdytojas šią Pažymą pateikia kredito sutartį administruojančiam banko vadybininkui, šis pateikia raštą, kuriame nurodoma, kokio dydžio kreditas ir palūkanos priskaičiuoti paramos gavėjui per tą laikotarpį, kurį galioja savivaldybės išduota Pažyma. Savivaldybė per 10 darbo dienų patikrina pateiktą informaciją ir perveda mokėtiną kredito ir palūkanų sumą į namo valdytojo nurodytą sąskaitą banke.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.