Etikos sargų akiratyje – du rajono tarybos nariai

smirnovas stankunasVyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) aiškinsis, ar du Šakių rajono savivaldybės tarybos nariai nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo.

Nuotr. Komisija aiškinsis, ar Kęstutis Smirnovas (kairėje) ir Valdas Stankūnas nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų.

Į etikos sargų akiratį pateko Šakių rajono savivaldybės tarybos nariai Kęstutis Smirnovas ir Valdas Stankūnas.

Pranešama, kad politikai balsavo tvirtinant šių metų savivaldybės biudžetą, kuriame numatytos lėšos ir jų vadovaujamiems klubams – „Audra“ bei VšĮ „Motorsport“. Šią situaciją trumpai aprašė ir laikraštis „Draugas“ (Nr. 14 „Sporto klubams – viešųjų darbų darbininkai), nes tarybos nariai priiminėjant šį klausimą kėlė nemažai klausimų.
 
Apie šį tarybos narių poelgį VTEK informavo jų kolega, opozicijoje dirbantis Mindaugas Tarnauskas. Tai patvirtino VTEK atstovė žiniasklaidai Eglė Ivanauskaitė.

Antradienį buvo priimtas sprendimas, kad komisija aiškinsis, ar tarybos nariai nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų. Tyrimas gali užtrukti iki trijų mėnesių.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.