Prie tvenkinio – pirmieji žingsniai miesto vizijos link

aikstelePastaruoju metu gyventojai domisi, kas vyksta šalia Šakių tvenkinio esančiame parke, kur Basanavičiaus gatvės šone pjaunami medžiai ir pilama žemė.

Nuotr. Daugiau kaip mėnesį šakiečiai stebi prie Šakių tvenkinio pjaunamus medžius, vežamas žemes, tačiau nežino, kas konkrečiai vyksta.

Kaip sako savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji architektė Vita Valaitienė, šiuo metu prie miesto tvenkinio sandėliuojama žemė, kuri yra atvežama iš renovuojamo Šakių kultūros centro. Vėliau dalis tos žemės bus vežama atgal, dalis ten ir liks, nes ateityje, kaip numatyta miesto vizijoje, šioje vietoje bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.
 
Taip pat gyventojams kelia nuostabą, kodėl toje vietoje pjaunami medžiai. Anot Šakių seniūno Daliaus Jasevičiaus, medžiai, esantys toje teritorijoje, jau anksčiau kėlė realią grėsmę žmonėms, nes yra  seni, jų šakos pačios krisdavo vos tik papūsdavo smarkesnis vėjas. Kaip sako seniūnas, kadangi toje vietoje  numatyta įrengti automobilių stovėjimo aikštelę, todėl nieko nuostabaus, kad būtent čia buvo nuspręsta sandėliuoti atlikusias žemes.  

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.