Savaitgalį – „Maisto banko“ akcija

Kovo 18–19 dienomis rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, rengiama priešvelykinė „Maisto banko“ akcija. Jos metu keturios organizacijos trijuose prekybos centruose rinks maisto produktus skurdžiai gyvenantiems.

Akcija bus vykdoma abiejose „Maximose“ ir prekybos centre „Iki“. Produktus nepasiturintiems rinks Šakių socialinių paslaugų centras, Vaikų globos namai, organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir Šakių Vaišnavų kultūros centras.
 
Geros valios žmonės kviečiami pirkti ir aukoti miltų, kruopų, makaronų, aliejaus, konservų, kavos, arbatos, konservuotų vaisių ir daržovių, džiovintų vaisių ir kitų ilgai negendančių produktų.

Praėjusių metų pavasarinėje „Maisto banko“ akcijoje Šakiuose dalyvavo 81 savanoris. Iš viso buvo paaukoti 2342 vienetai ilgai negendančių produktų už 2081 eurą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.