Atvirame jaunimo centre – pokyčiai

Praėjo daugiau nei dveji metai, kai Šakiuose duris oficialiai atidarė Atviras jaunimo centras. Senajame „Žiburio gimnazijos pastate įsikūręs centras, atėjus pavasariui, sulauks pokyčių – šiuo metu atliekamas patalpų remontas.

Specialistų paslaugos – po vienu stogu

Kai Atviras jaunimo centras kūrėsi buvusiose kavinės patalpose, nebuvo atlikti jokie remonto darbai, tad dabar, atsiradus galimybei atsinaujinti, nekilo jokių dvejonių – daryti ar ne. Remonto darbai centre bus atliekami iš projektui „Saugok sveikatą, kol jaunas“ skirtų lėšų. Iš viso remontas, kurį atliks UAB „Ramgesta“, turėtų atsieiti apie 13 tūkst. eurų.
 
Kaip pasakojo Atviro jaunimo centro darbo su jaunimu specialistė Judita Beržvinskaitė, remonto darbai prasidėjo kovo pradžioje ir turėtų trukti iki balandžio mėnesio pabaigos. Atliekant patalpų remontą planuojama vidaus apdaila: sienų, grindų, lubų remontas, elektros ir kompiuterinių tinklų darbai, planuojama pakeisti šviestuvus, jungiklius, įrengti stiklinę pertvarą su durimis, atlikti santechnikos darbus ir kt. Kol Atviro jaunimo centro patalpos tvarkomos, visa veikla persikėlė į Šakių viešąją biblioteką.

Atvirame jaunimo centre dirbs keturi žmonės – iki šiol centre šeimininkavusi J. Beržvinskaitė, jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė Kristina Valaitytė, projekto „Saugok sveikata, kol jaunas“ jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorius Martinas Eimutis ir psichologė Jogilė Navickaitė. Kaip pasakojo rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Danutė Jurgutienė, šiems keturiems specialistams dirbant komandoje, jaunimas gaus kompetentingas ir profesionalias paslaugas. Į centrą atvykę jauni žmonės gaus ne tik psichologinę pagalbą, patarimų, rekomendacijų, tačiau, kaip ir iki šiol, galės žaisti įvairius stalo žaidimus ar tiesiog bendrauti tarpusavyje.

„Jeigu jauti, kad tave kamuoja kažkokia problema ir galbūt nedrįsti to pasakoti tėvams ar mokytojams, tavęs visuomet lauks Atvirame jaunimo centre dirbantys specialistai. Juk kartais jaunimas tiesiog nedrįsta kalbėti, o čia dirba jauni žmonės, kurie išklausys ir patars“, – kalbėjo D.Jurgutienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.