Nuo šiol seniūnai žinos, kas važiuoja jų keliais

Kovo 7 d. Šakių savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus patvirtino įsakymą dėl apvalios medienos gabenimo vietinės reikšmės keliais ir sandėliavimo jų apsaugos zonose.

Tame įsakyme direktorius nustato laikotarpį, kada gabenant apvaliąją medieną Šakių rajono savivaldybės teritorijoje esančiais vietinės reikšmės keliais yra ypač didelė kelių sugadinimo tikimybė. Tai būtų kasmet nuo spalio 1 d. iki gegužės 1 d.
 
Vadovaudamasis Apvaliosios medienos gabenimo tvarkos aprašu administracijos direktorius nustatė, kad Šakių rajono savivaldybės administracijos seniūnijos, kurioje yra apvaliosios medienos pakrovimo vieta, seniūną medienos savininkas ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatyto medienos gabenimo informuoja raštu, faksu ar elektroniniu paštu pateikdamas duomenis. Taip pat medienos savininkas, numatantis medieną sandėliuoti vietinės reikšmės kelio apsaugos zonoje, derina apvalios medienos sandėliavimo vietą su seniūnu ir ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatyto medienos sandėliavimo pateikia raštu, faksu ar elektroniniu paštu informacinį pranešimą apie medienos sandėliavimo vietos adresą arba kvartalą, sklypą, girininkijos pavadinimą ir rajoną, sandėliavimo datą (laikotarpį), numatomą kiekį kubiniais metrais, sandėliavimo situacijos schemą.
 
Administracijos direktorius pavedė seniūnijų seniūnams kontroliuoti, kad mediena nebūtų sandėliuojama vietinės reikšmės kelio apsaugos zonoje, nesuderinus sandėliavimo šiame įsakyme nustatyta tvarka.

Naujasis administracijos direktoriaus įsakymas leis seniūnams kontroliuoti procesą ir surašyti administracinės teisės protokolus kelių gadintojams bei perduoti informaciją policijai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.