Nuo šiol seniūnai žinos, kas važiuoja jų keliais

Kovo 7 d. Šakių savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus patvirtino įsakymą dėl apvalios medienos gabenimo vietinės reikšmės keliais ir sandėliavimo jų apsaugos zonose.

Tame įsakyme direktorius nustato laikotarpį, kada gabenant apvaliąją medieną Šakių rajono savivaldybės teritorijoje esančiais vietinės reikšmės keliais yra ypač didelė kelių sugadinimo tikimybė. Tai būtų kasmet nuo spalio 1 d. iki gegužės 1 d.
 
Vadovaudamasis Apvaliosios medienos gabenimo tvarkos aprašu administracijos direktorius nustatė, kad Šakių rajono savivaldybės administracijos seniūnijos, kurioje yra apvaliosios medienos pakrovimo vieta, seniūną medienos savininkas ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatyto medienos gabenimo informuoja raštu, faksu ar elektroniniu paštu pateikdamas duomenis. Taip pat medienos savininkas, numatantis medieną sandėliuoti vietinės reikšmės kelio apsaugos zonoje, derina apvalios medienos sandėliavimo vietą su seniūnu ir ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatyto medienos sandėliavimo pateikia raštu, faksu ar elektroniniu paštu informacinį pranešimą apie medienos sandėliavimo vietos adresą arba kvartalą, sklypą, girininkijos pavadinimą ir rajoną, sandėliavimo datą (laikotarpį), numatomą kiekį kubiniais metrais, sandėliavimo situacijos schemą.
 
Administracijos direktorius pavedė seniūnijų seniūnams kontroliuoti, kad mediena nebūtų sandėliuojama vietinės reikšmės kelio apsaugos zonoje, nesuderinus sandėliavimo šiame įsakyme nustatyta tvarka.

Naujasis administracijos direktoriaus įsakymas leis seniūnams kontroliuoti procesą ir surašyti administracinės teisės protokolus kelių gadintojams bei perduoti informaciją policijai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.