Nuo šiol seniūnai žinos, kas važiuoja jų keliais

Kovo 7 d. Šakių savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus patvirtino įsakymą dėl apvalios medienos gabenimo vietinės reikšmės keliais ir sandėliavimo jų apsaugos zonose.

Tame įsakyme direktorius nustato laikotarpį, kada gabenant apvaliąją medieną Šakių rajono savivaldybės teritorijoje esančiais vietinės reikšmės keliais yra ypač didelė kelių sugadinimo tikimybė. Tai būtų kasmet nuo spalio 1 d. iki gegužės 1 d.
 
Vadovaudamasis Apvaliosios medienos gabenimo tvarkos aprašu administracijos direktorius nustatė, kad Šakių rajono savivaldybės administracijos seniūnijos, kurioje yra apvaliosios medienos pakrovimo vieta, seniūną medienos savininkas ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatyto medienos gabenimo informuoja raštu, faksu ar elektroniniu paštu pateikdamas duomenis. Taip pat medienos savininkas, numatantis medieną sandėliuoti vietinės reikšmės kelio apsaugos zonoje, derina apvalios medienos sandėliavimo vietą su seniūnu ir ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatyto medienos sandėliavimo pateikia raštu, faksu ar elektroniniu paštu informacinį pranešimą apie medienos sandėliavimo vietos adresą arba kvartalą, sklypą, girininkijos pavadinimą ir rajoną, sandėliavimo datą (laikotarpį), numatomą kiekį kubiniais metrais, sandėliavimo situacijos schemą.
 
Administracijos direktorius pavedė seniūnijų seniūnams kontroliuoti, kad mediena nebūtų sandėliuojama vietinės reikšmės kelio apsaugos zonoje, nesuderinus sandėliavimo šiame įsakyme nustatyta tvarka.

Naujasis administracijos direktoriaus įsakymas leis seniūnams kontroliuoti procesą ir surašyti administracinės teisės protokolus kelių gadintojams bei perduoti informaciją policijai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.