Dėl pasiūlymo persigalvojo

Rajono savivaldybės tarybos narys Mindaugas Tarnauskas rajono tarybai buvo pateikęs sprendimo projektą.

Juo M. Tarnauskas siūlė, jog kiekvieno tarybos posėdžio metu (paprastai prieš tvirtinant darbotvarkę) savivaldybės meras, mero pavaduotojas, administracijos direktorius ir administracijos direktoriaus pavaduotojas 30 minučių atsakinėtų į tarybos narių žodžiu užduodamus klausimus.
 
Tačiau praėjusį penktadienį, prieš prasidedant posėdžiui, M. Tarnauskas pareiškė, jog nori atsiimti pasiūlymą, todėl jis nebuvo svarstomas.

Pasiteiravus, kodėl tarybos narys nusprendė taip pasielgti, jis informavo, kad yra minčių projektą dar labiau patobulinti ir pridėti daugiau pasiūlymų dėl rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento keitimo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.