Šakiečiai „Maisto bankui“ aukojo mažiau

maisto bankasPraėjusį savaitgalį vykusios pavasarinės „Maisto banko“ akcijos metu Šakiuose buvo paaukota mažiau produktų nei ankstesniais kartais. Tiesa, ir dalyvaujantys prekybos centrai buvo tik du.

Nuotr. Vicemeras Edgaras Pilypaitis taip pat prisidėjo prie „Maisto banko“ akcijos“.

Iš viso akcijos metu geros valios žmonės paaukojo 971 vienetų produktų už maždaug 906 eurus. 2015 m. buvo paaukota 2342 vienetai už daugiau nei 2 tūkst. eurų.
 
Šakiuose prekybos centruose „Iki“ bei „Maxima“ (Šaulių g.) dalyvavo keturios rajono organizacijos. Geriausiai sekėsi Šakių „Vaišnavų kultūros centrui“, kuriam buvo paaukota 277 vienetai įvairių produktų, Šakių socialinių paslaugų centro savanoriai surinko 243 vienetus, organizacija „Gelbėkit vaikus“ Šakių vaikų dienos centras – 236 produktai, Šakių vaikų globos namai – 215 vienetų.

Šakiečiai daugiausiai aukojo makaronus, įvairias kruopas, aliejų, cukrų. Mažiau nupirkta tokių produktų kaip kava, saldumynai, konservai, higienos priemonės.

Būdavo įprasta, kad daugiausiai maisto produktų būdavo surenkama vadinamoje didžiojoje Šakių „Maximoje“, tačiau šiais metais ji akcijoje nedalyvavo. Kaip teigė Šaulių gatvėje įsikūrusios „Maximos“ parduotuvės direktorė Lina Varvarinienė, duomenis apie dalyvavimą akcijoje jie gauna iš Kauno.

„Kodėl buvo nuspręsta, kad ana „Maxima“ nedalyvauja, nežinau, jie patys stebėjosi. Šiaip tokios akcijos mums naudingos, nes tikrai nuperkama daugiau produktų. Dažniausiai iš anksto daugiau užsisakome makaronų, ryžių, cukraus“ – teigė S. Varvarinienė.

Penktadienį akciją atidaręs vicemeras Edgaras Pilypaitis ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė taip pat paaukojo maisto produktų skurdžiai gyvenantiems. L. Pocevičiūtė džiaugėsi, kad joje dalyvauja jaunimas. E. Pilypaitis teigė pagal galimybes visuomet prisidedantis prie panašių akcijų, tačiau mano, jog tai tik viena iš priemonių daryti gerus darbus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.