Šakiečiai „Maisto bankui“ aukojo mažiau

maisto bankasPraėjusį savaitgalį vykusios pavasarinės „Maisto banko“ akcijos metu Šakiuose buvo paaukota mažiau produktų nei ankstesniais kartais. Tiesa, ir dalyvaujantys prekybos centrai buvo tik du.

Nuotr. Vicemeras Edgaras Pilypaitis taip pat prisidėjo prie „Maisto banko“ akcijos“.

Iš viso akcijos metu geros valios žmonės paaukojo 971 vienetų produktų už maždaug 906 eurus. 2015 m. buvo paaukota 2342 vienetai už daugiau nei 2 tūkst. eurų.
 
Šakiuose prekybos centruose „Iki“ bei „Maxima“ (Šaulių g.) dalyvavo keturios rajono organizacijos. Geriausiai sekėsi Šakių „Vaišnavų kultūros centrui“, kuriam buvo paaukota 277 vienetai įvairių produktų, Šakių socialinių paslaugų centro savanoriai surinko 243 vienetus, organizacija „Gelbėkit vaikus“ Šakių vaikų dienos centras – 236 produktai, Šakių vaikų globos namai – 215 vienetų.

Šakiečiai daugiausiai aukojo makaronus, įvairias kruopas, aliejų, cukrų. Mažiau nupirkta tokių produktų kaip kava, saldumynai, konservai, higienos priemonės.

Būdavo įprasta, kad daugiausiai maisto produktų būdavo surenkama vadinamoje didžiojoje Šakių „Maximoje“, tačiau šiais metais ji akcijoje nedalyvavo. Kaip teigė Šaulių gatvėje įsikūrusios „Maximos“ parduotuvės direktorė Lina Varvarinienė, duomenis apie dalyvavimą akcijoje jie gauna iš Kauno.

„Kodėl buvo nuspręsta, kad ana „Maxima“ nedalyvauja, nežinau, jie patys stebėjosi. Šiaip tokios akcijos mums naudingos, nes tikrai nuperkama daugiau produktų. Dažniausiai iš anksto daugiau užsisakome makaronų, ryžių, cukraus“ – teigė S. Varvarinienė.

Penktadienį akciją atidaręs vicemeras Edgaras Pilypaitis ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė taip pat paaukojo maisto produktų skurdžiai gyvenantiems. L. Pocevičiūtė džiaugėsi, kad joje dalyvauja jaunimas. E. Pilypaitis teigė pagal galimybes visuomet prisidedantis prie panašių akcijų, tačiau mano, jog tai tik viena iš priemonių daryti gerus darbus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.