Siūlo steigti šeimų tarybą

Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius inicijuoja Šeimų tarybos steigimą prie rajono savivaldybės ir kviečia diskusijai dėl jos reikalingumo.

Kaip sako Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, Šeimų taryba prie savivaldybės tarybos veiktų visuomeniniais pagrindais kaip patariamasis kolegialus organas. Pagrindinis jos tikslas – padėti įgyvendinti savivaldybės funkcijas kuriant šeimai palankią aplinką, stiprinti bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų, įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų.
 
Pasak L. Pocevičiūtės, Šeimų taryba analizuoja, stebi ir vertina savivaldybės teisės aktų, turinčių įtakos šeimų padėčiai savivaldybėje, rengimą ir įgyvendinimą, taip pat teikia savivaldybės tarybai siūlymus dėl savivaldybės prioritetų, susijusių su šeimai palankios aplinkos savivaldybėje kūrimu, nustatymo ir šeimoms aktualių klausimų sprendimo. Trumpiau tariant, visa veikla būtų orientuota į šeimai palankios aplinkos kūrimą, paslaugų, infrastruktūros plėtrą ir pan.

Birželio 21 d. 10 val. Šakių rajono savivaldybėje vyks susitikimas su Kauno miesto ir Vilkaviškio rajono savivaldybių Šeimų tarybų atstovais. Susitikime bus dalijamasi gerąja patirtimi bei nuveiktais darbais.

Socialinės paramos skyrius kviečia į susitikimą rajono šeimas diskutuoti dėl tokios tarybos reikalingumo Šakiuose, o vėliau ir dalyvauti Šeimų tarybos darbe. Norintys dalyvauti turėtų pranešti savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjai L. Pocevičiūtei, tel. 60767 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.