Civilinė statistika: gimė 13, mirė 34 žmonės


Savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyrius skelbia apie birželio mėnesio civilinės būklės įrašus. Tad kiek naujagimių mūsuose išvydo pasaulį, kiek porų susituokė, o kiek rajono gyventojų netekome?

Skyriaus duomenimis, birželį Šakių rajone registruota 13 naujagimių – 10 mergaičių ir trys berniukai (du naujagimiai gimė užsienyje). Visgi mirtingumas gimstamumą lenkė – praėjusį mėnesį pasaulį paliko 34 rajono gyventojai (dviejų gyvybė užgeso užsienyje). Vestuvinius žiedus sumainė 11 porų (dvi iš jų užsienyje), o penkios santuoką nutraukė. Birželį buvo užregistruoti ir du tėvystės pripažinimo atvejai, keturi papildymo, pakeitimo, ištaisymo išrašai.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.