Demokratijos šventė Šakiuose praėjo santūriai


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) nariai ir rėmėjai visoje Lietuvoje savaitgalį reitingavo partijos kandidatų į Seimą sąrašą. Vadinamojoje Demokratijos šventėje reitinguoti buvo ir keturi kraštiečiai – Irena Haase, Edgaras Pilypaitis, Gerda Dobrovolskytė bei Vaidas Balčiūnas.

Pasak Šakių TS-LKD pirmininko Edgaro Pilypaičio, aktyvumas Šakiuose nebuvo itin didelis – iš 142 partijos skyriaus narių reitinguoti atvyko 60, o iš užsiregistravusių 53 nepartinių – 23.

Susumavus visoje šalyje balsavusių TS-LKD narių ir prijaučiančiųjų balsus, nacionaliniame sąraše kraštiečiai išsirikiavo taip: Irena Haase atsidūrė 34 vietoje (870 balsų), Edgaras Pilypaitis – 65 (233 balsai), Gerda Dobrovolskytė – 140 (95 balsai), Vaidas Balčiūnas – 154 (80 balsų).

Na, o pirmosios vietos atrodo taip: Laurynas Kasčiūnas (4373 balsai), Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (3832 balsai), Mindaugas Lingė (2636 balsai), Gintarė Skaistė (2609 balsai), Agnė Bilotaitė (2514 balsų).

Kaip skelbia TS-LKD, partijos lyderis Gabrielius Landsbergis ir premjerė Ingrida Šimonytė reitinguojami nebuvo. Reitingavimo rezultatus dar turės patvirtinti Centrinė rinkimų komisija bei Prezidiumas, galutinį kandidatų sąrašą tvirtins TS-LKD Taryba.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.