Nebuvo vertų dėmesio

Šakių seniūnija, vadovaujama Alfonso Jako, šiais metais sulaužė tradiciją ir nelankė bei neapdovanojo prie miesto gražinimo prisidedančių įstaigų bei gyventojų. Tačiau seniūnas turi paaiškinimą, kodėl nuspręsta padaryti pertrauką.

Tradicija pagerbti individulių namų savininkus ar įstaigas, kurios labiausiai puošiasi šventėms, buvo gyva gal kokius šešerius metus. Kartu su seniūnu, nešini dovanėlėmis, šakiečius lankydavo ir jo pavaduotojas Alvydas Balaševičius. Šiais metais nuspręsta padaryti pertrauką. Seniūnijos dėmesio nesulaukė nei įstaigos, nei pavieniai gyventojai. Kodėl? Pasak A. Jako, tiesiog nebuvo nusipelniusių. „Pravažiavau, pasižiūrėjau, bet vis tie patys ir tie patys. Netgi dekoracijos tose pačiose vietose, grynai tas pats. Nieko naujo, tad nusprendėme padaryti pertrauką“, - motyvus aiškino seniūnas. Jis mano, jog jeigu nesistengiama įdėti pastangų, kad miestas atrodytų gražiau, tai nėra už ką ir skatinti. O pagerbti vis tuos pačius, taip pat netikslinga. Ar ir kitais metais bus elgiamasi taip pat A. Jakas pasakyti negalėjo. „Matysime, žiūrėsime“, - teigė Šakių seniūnijos vadovas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.