Netradicinė eglutė – iš 340 monetų

monetu_egleLukšietis Jonas Orentas dar prieš didžiąsias metų šventes nusprendė nustebinti artimuosius ir pagamino netradicinę eglutę iš rusiškų kapeikų.

Nuotr. Prie netradicinės eglutės gamybos J. Orentas plušėjo daugiau nei savaitę.

Iš pradžių Jonas savo sumanymo niekam neatskleidė, o tyliai triūsė bei monetas šveitė savo dirbtuvėse. „Tokia mintis kilo, nes dar nuo senų laikų dukros daug rusiškų kapeikų pririnkusios buvo“, - pasakojo Jono žmona Birutė. Ir dabar vyriškis nelinkęs girtis ir kalbėti apie savo dirbinį, tačiau netradicinė eglutė žavi kiekvieną svečią, tad sutuoktinė panoro eglutę užfiksuoti, parodyti ją kitiems. Moteris pasakojo, kad dirbiniai iš metalo jos vyrui visą gyvenimą buvo prie širdies, tačiau tokį netradicinį sumanymą jis įgyvendino pirmą kartą. „Gręžė, darė ir konstravo daugiau nei savaitę. Iš pradžių nerodė, triūsė sau vienas, paskui į kambarį atsinešė. Iš viso čia sudėta 340  kapeikų“, - vyro darbu džiaugėsi Birutė. Ji teigė, kad Jonas įgyvendina bet kokį jos sumanymą, tad namus juosia jo daryta tvora, sodybą puošia rankų darbo gėlių stovai. „Ką pasakau vis ką nors sumąsto, padaro, nes be darbo šiaip sėdėti nė vienas negalime, tai ir krutame“, - tikino pašnekovė. Optimistiškai į rytojų žvelgianti Birutė taip pat nesėdi sudėjusi rankų, ji vąšeliu neria įvairiausius rankdarbius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.