Iškastinio kuro ieškos Kudirkos Naumiestyje

Sausio 15 dieną Lietuvos geologijos tarnyboje prie Aplinkos ministerijos įvyko angliavandenilių išteklių naudojimo konkurso komisijos posėdis. Posėdžio metu buvo atplėšti vokai su konkursiniais pasiūlymais tradicinių ir netradicinių (skalūnų dujų ir naftos) angliavandenilių išteklių naudojimui Šilutės – Tauragės (1800,0 km2) ir Kudirkos Naumiesčio – Kybartų (281,0 km2) plotuose.

Tarptautinis konkursas angliavandenilių išteklių naudojimui buvo paskelbtas 2012 metais, pasiūlymai turėjo būti pateikti iki 2013 metų sausio 14 dienos, sulaukta keturių pasiūlymų.

Atplėšus vokus konstatuota, kad trys iš keturių pasiūlymų atitinka LR Vyriausybės nustatytus konkurso pateikimo reikalavimus: Kudirkos Naumiesčio – Kybartų plote UAB „Perkūno nafta“ ir UAB „Diseta“ pasiūlymai ir Šilutės–Tauragės plote UAB „Chevron Exploration&Production Lietuva“ pasiūlymas.

Lietuvos geologijos tarnyba pasiūlymų konkurso sąlygose nustatytiems reikalavimams vertinimą turi atlikti ne vėliau kaip per 60 kalendorinių dienų, angliavandenilių išteklių naudojimo konkurso komisija uždarame posėdyje nustatys konkurso Šilutės – Tauragės ir Kudirkos Naumiesčio – Kybartų plotuose laimėtojus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.