Pirmasis Nacionalinio diktanto etapas - vasarį

diktantasLietuvos gyventojai ir visi, kam brangi lietuvių kalba, vėl turės puikią progą pasitikrinti savo žinias tradiciniame Nacionalinio diktanto konkurse, kurį rengia savaitraštis „Atgimimas“.  Pirmasis jo etapas vyks vasario 23 dieną visose šalies savivaldybėse ir Lietuvos užsienio ambasadose. Šakių rajono savivaldybėje jis bus rengiamas Šakių „Varpo“ vidurinėje mokykloje.

Diktantas bus transliuojamas per nacionalinį radiją. Finalinio etapo, kuris vyks Vilniuje,  dalyvius atrinks komisija. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas - paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, ja kalbėti ir rašyti taisyklingai. Diktantas - puiki proga pasitikrinti savo žinias. Savivaldybėse diktantas bus rašomas ant savaiminio kopijavimo popieriaus ir dalyviams liks jų darbo kopija. Taip bus galima pasitikrinti, ar nepadarė klaidų, kai bus paskelbtas diktanto tekstas, kurį bus galima rasti vasario 25 dieną svetainėse www.atgimimas.lt ir www.vlkk.lt. Kaip ir anksčiau, konkurse negalės dalyvauti lituanistai, o moksleiviai varžysis atskiroje konkurso grupėje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.