Komitetas pažeidimų neįžvelgė

aleknonis2Gruodžio pabaigoje lekėtiškis Antanas Aleknonis kreipėsi į Ūkio komiteto narius, prašydamas nustatyti, jo įsitikinimu, tikro kelio vietą ir peržiūrėti vietinės reikšmės kelių schemą. Ūkio komiteto pirmininkas Henrikas Zaremba, išanalizavęs situaciją, pateikė atsakymą.
 
Nuotr. Ūkio komitetas, išnagrinėjęs A. Aleknonio kreipimąsi, nerado jokių pažeidimų. Jeigu lekėtiškis nesutinka su išvada, jam rekomenduojama kreiptis į teismą.
 
A. Aleknonis aiškino, kad iš jo neteisėtai paimta 0.04 ha žemės, už kurią jis esą moka mokesčius ir per jo sklypą neteisėtai suformuotas kelias. Jau tuomet, verdant aštrioms diskusijoms, komiteto pirmininkas aiškino, kad problemos komitetas neišspręs, nes tai ne jo kompetencija. Visgi H. Zaremba įpareigojo Nacionalinės žemėtvarkos tarnybos Šakių skyriaus vedėją Algirdą Vaičiūną pateikti A. Aleknonio sklypo schemą, paaiškinti, ar kelias įeina į sklypo ribas, surinkti informaciją apie mokamą žemę.

„Šakių rajono savivaldybės tarybos Ūkio komitetas, išnagrinėjęs Jūsų pareiškimą ir išsakytas mintis komiteto posėdyje, teisės norminius aktus reglamentuojančius šiuos klausimus bei turimus kitų institucijų, nagrinėjusių Jūsų šią problemą raštus (atsakymus), nerado pagrindo teigti, kad Jums priklausantis nuosavybės teise žemės sklypo plotas yra išmatuotas neteisingai. Taip pat turimi dokumentai įrodo, kad kelio, einančio per jums priklausančią žemę, plotas neįskaitytas į jūsų nuosavybės teise turimos žemės plotą ir už šio kelio plotą Valstybinei mokesčių inspekcijai mokesčių nemokate“, - atsakyme A. Aleknoniui rašo H. Zaremba. Jei lekėtiškis su Ūkio komiteto išaiškinimu nesutinka, jam rekomenduojama kreiptis į teismus ir teisybės ieškoti ten. Tiesa, tai A. Aleknonis jau buvo daręs anksčiau ir jokių pažeidimų nebuvo nustatyta.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.