Galimus pažeidimus tirs komisija

damijonaitisAdministracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis praėjusį ketvirtadienį sudarė komisiją susiklosčiusiai situacijai Socialinių paslaugų centre tirti.
 
Nuotr. Komisijos pirmininkas A. Damijonaitis teigė, kad laukia sudėtingas ir nemalonus darbas.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojo Algimanto Damijonaičio vadovaujama komisija dirbs iki vasario 11 dienos ir turės pateikti savo išvadas. Pagrindiniai komisijos uždaviniai – išsiaiškinti, ar Socialinių paslaugų centro darbuotojų pasirašytame rašte išdėstyti argumentai apie direktorės Vilmos Bielskienės padarytus nusižengimus tikri, ar ne. Komisijoje taip pat dirbs centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja Irena Kasparaitienė, bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Šneideraitienė, socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė bei tarybos narė Violeta Simonavičienė.
 
Pasak A. Damijonaičio, penktadienį komisija jau rinkosi į pirmąjį posėdį ir centro direktorei parengė tam tikrą klausimyną, prie kurio ji turės pateikti ir prašomus dokumentus. „Antradienį bus kitas posėdis ir rinksimės tikrai dažnai, nes laiko mažai, o reikia labai daug ką išsiaiškinti, patikrinti. Labai nesmagu, kai savivaldybės įstaigoje taip vyksta ir darbuotojai tarpusavy nesutaria, bet ką darysi, aiškinsimės, žiūrime. Nusimato sudėtingas ir sunkus darbas“, - komentavo komisijos pirmininkas, neatmesdamas galimybės, kad dėl susiklosčiusios situacijos nemažą vaidmenį suvaidino kai kurių centre dirbančių žmonių ambicijos.
 
Apie Socialinių paslaugų centre susiklosčiusią situaciją rašėme praėjusiame laikraščio „Draugas“ numeryje, straipsnyje „Direktorę po padidinamuoju stiklu darbuotojai pakišo dėl algų, giminystės ryšių ir darbinės įtampos“.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.