Vyko Žmonių su negalia sporto žaidynės

neigaliuju zaidynesRugsėjo 24 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) vyko X-osios žmonių su negalia sporto žaidynės.
 
Nuotr. Žaidynėmis siekiama įgyvendinti nacionalinę žmonių su negalia socialinės integracijos programą.
 
Žaidynėse, kurias organizavo Šakių rajono Neįgaliųjų draugija ir Šakių rajono JKSC, dalyvavo virš 100 dalyvių iš Kazlų Rūdos, Šakių, Lukšių, Gelgaudiškio, Plokščių, Barzdų, Sudargo, Griškabūdžio, Kalvarijos, Tauragės, Marijampolės. Po žaidynių visi dalyviai Šakių rajono savivaldybės mero Juozo Bertašiaus kvietimu galėjo nemokamai naudotis Šakių rajono JKSC baseino paslaugomis.

Šių žaidynių tikslas – įgyvendinti nacionalinę žmonių su negalia socialinės integracijos programą, o uždaviniai – sukviesti į sporto aikštynus bet kokio amžiaus regėjimo, klausos, intelekto, judėjimo ir kitus sutrikimus turinčius neįgaliuosius, diegti kūno kultūrą ir sportą kaip vieną iš svarbiausių sveikatingumo priemonių, siekti sutrikusių sveikatos funkcijų atstatymo kūno kultūros ir sporto priemonėmis, propaguoti sveiką gyvenseną, sudaryti sąlygas neįgaliesiems bendrauti, varžytis ir siekti sportinių rezultatų pagal savo išgales.

Žaidynių dalyviai varžėsi rankų lenkimo varžybose, lenktynėse neįgaliųjų vežimėliais, kamuoliuko mėtymo į taikinį, smiginio ir krepšinio baudų metimo varžybose.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.