Varžėsi futbolo aikštėje

futbolas vaikaiRugsėjo 30 d. Sintautų pagrindinėje mokykloje vyko projekto „Judėk” baigiamasis renginys – futbolo varžybos.
 
Nuotr. Futbolo aikštėje varžėsi Sintautų ir Lukšių jaunimas.
 
Šakių rajono savivaldybės finansuojamas projektas „Judėk” Sintautų pagrindinės mokyklos moksleiviams suteikė galimybę įsigyti futbolo vartų tinklus. Šia proga mokykloje surengtos futbolo varžybos. Trečiadienį Sintautų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojo Aurelijus Marčiulionio treniruojama vaikų komanda susitiko su Lukšių Vinco Grybo gimnazijos futbolininkais (mokytojas Vytautas Strokas).

Varžybas laimėjo sintautiečiai, kuriems atiteko nugalėtojų taurė. Lukšiečiai namo išvyko su dalyvių medaliais ir nauju futbolo kamuoliu. Manoma, jog daug džiaugsmo suteikęs renginys taps tradiciniu.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.