Varžėsi futbolo aikštėje

futbolas vaikaiRugsėjo 30 d. Sintautų pagrindinėje mokykloje vyko projekto „Judėk” baigiamasis renginys – futbolo varžybos.
 
Nuotr. Futbolo aikštėje varžėsi Sintautų ir Lukšių jaunimas.
 
Šakių rajono savivaldybės finansuojamas projektas „Judėk” Sintautų pagrindinės mokyklos moksleiviams suteikė galimybę įsigyti futbolo vartų tinklus. Šia proga mokykloje surengtos futbolo varžybos. Trečiadienį Sintautų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojo Aurelijus Marčiulionio treniruojama vaikų komanda susitiko su Lukšių Vinco Grybo gimnazijos futbolininkais (mokytojas Vytautas Strokas).

Varžybas laimėjo sintautiečiai, kuriems atiteko nugalėtojų taurė. Lukšiečiai namo išvyko su dalyvių medaliais ir nauju futbolo kamuoliu. Manoma, jog daug džiaugsmo suteikęs renginys taps tradiciniu.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.