Varžėsi futbolo aikštėje

futbolas vaikaiRugsėjo 30 d. Sintautų pagrindinėje mokykloje vyko projekto „Judėk” baigiamasis renginys – futbolo varžybos.
 
Nuotr. Futbolo aikštėje varžėsi Sintautų ir Lukšių jaunimas.
 
Šakių rajono savivaldybės finansuojamas projektas „Judėk” Sintautų pagrindinės mokyklos moksleiviams suteikė galimybę įsigyti futbolo vartų tinklus. Šia proga mokykloje surengtos futbolo varžybos. Trečiadienį Sintautų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojo Aurelijus Marčiulionio treniruojama vaikų komanda susitiko su Lukšių Vinco Grybo gimnazijos futbolininkais (mokytojas Vytautas Strokas).

Varžybas laimėjo sintautiečiai, kuriems atiteko nugalėtojų taurė. Lukšiečiai namo išvyko su dalyvių medaliais ir nauju futbolo kamuoliu. Manoma, jog daug džiaugsmo suteikęs renginys taps tradiciniu.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.