Naujajame ŠKL sezone – pirmieji susitikimai

Sekmadienį prasidėjo Šakių krepšinio lygos (ŠKL)  2015–2016 m. čempionatas. Paaiškėjo pirmieji varžybų laimėtojai.
 
Spalio 11 d. čempionatą oficialiai pradėjo „Gelgaudiškio“ ir „Trigados“ komandų susitikimas. Beveik visas varžybas įnirtingai priešinęsi „Trigados“ krepšininkai 61:71galiausiai nusileido „Gelgaudiškiui“. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė D. Balsevičius, pelnęs 37 taškus. T. Adomaitis į priešininkų krepšį įmetė devynis taškus. Gelgaudiškiečių gretose 27 taškus pelnė A. Dabrila.

Antrajame susitikime kovojo „Valjonos“ ir „Gotlybiškių“ komandos. Pastaroji turėjo pripažinti akivaizdų „Voljonos“ pranašumą rezultatu 135:35. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias žaidėjas – 27 taškus pelnęs G. Sutkus, puikiai pasirodė K. Pupinis, pelnęs 20 taškų. „Gotlybiškių“ komandoje pelningiausiai žaidė 12 taškų pelnęs V. Mačiulaitis, o V. Pranaičio asmeninėje sąskaitoje – devyni taškai.

Trečiame susitikime tarp„Splito“ ir „Kriūkų“ komandų puikiai žaidė kriūkiečiai. „Splitas“ turėjo problemų kamuoliais po savuoju krepšiu, varžovams leido atkovoti net 20 kamuolių puolime. Rezultatu 45:81 užtikrintai laimėjo „Kriūkai“. Nugalėtojų gretose puikiai žaidė P. Stanaitis (15 taškų). Po 14 taškų įmetė L. Karalius, M. Nenorta, A. Stanaitis.
Pirmą čempionato dieną užbaigė atkakli komandų „Vožtuvas“ ir „Tauras“ kova. Sėkmingiau pirmą dalį žaidė „Tauro“ žaidėjai. Laimėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis sekundėmis. „Tauro“ komandos krepšininkai neatsilaikė prieš „Vožtuvą“ ir pralaimėjo rezultatu 61:65.

Nugalėtojams daugiausiai – 25 taškus – surinko J. Stanaitis, E. Mačiulio sąskaitoje – 15 taškų. „Tauro“ komandoje rezultatyviausias buvo E. Raibiklis (21 taškas),  A. Miliūšis (12 taškų).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.