Kad laimėjo, suprato ne iš karto

Kraštietis Daumantas Vasiliauskas džiaugiasi dar vienu puikiu ralio savaitgaliu Elektrėnuose.

Kaip žinia, jis važiuoja su varėniškiu Dariumi Sukacku, jų ekipažas šį sezoną laurus skina ne pirmą kartą. Kaip pasakoja kraštietis šturmanas D. Vasiliauskas, pirmajame greičio ruože nepavyko išvengti klaidų, antrasis greičio ruožas jau buvo sklandesnis, trečiajame, nors važiavo geriau, bet rezultatai netenkino, todėl likus dviem greičio ruožams nusprendė važiuoti atsargiau ir išlaikyti tai, ką turi, nes metinė įskaita labai svarbi. Tad galiausiai paaiškėjo, kad greičio ruože mieste jie net du kartus pralenkė savo tiesioginius konkurentus ir tik tada suvokė, kad laimėjo. Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato bendroje įskaitoje iškovojo pirmą vietą, ekipažas pirmas buvo ir 2WD įskaitoje.
 
Paklaustas apie artimiausius ateities planus, D. Vasiliauskas sako, kad jau šį savaitgalį planuoja vykti į mini ralio etapą Druskininkuose – čia turės gerą treniruotę prieš paskutinį Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato etapą, kuris rugsėjo 30–spalio 1 d. vyks Utenoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.