Kad laimėjo, suprato ne iš karto

Kraštietis Daumantas Vasiliauskas džiaugiasi dar vienu puikiu ralio savaitgaliu Elektrėnuose.

Kaip žinia, jis važiuoja su varėniškiu Dariumi Sukacku, jų ekipažas šį sezoną laurus skina ne pirmą kartą. Kaip pasakoja kraštietis šturmanas D. Vasiliauskas, pirmajame greičio ruože nepavyko išvengti klaidų, antrasis greičio ruožas jau buvo sklandesnis, trečiajame, nors važiavo geriau, bet rezultatai netenkino, todėl likus dviem greičio ruožams nusprendė važiuoti atsargiau ir išlaikyti tai, ką turi, nes metinė įskaita labai svarbi. Tad galiausiai paaiškėjo, kad greičio ruože mieste jie net du kartus pralenkė savo tiesioginius konkurentus ir tik tada suvokė, kad laimėjo. Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato bendroje įskaitoje iškovojo pirmą vietą, ekipažas pirmas buvo ir 2WD įskaitoje.
 
Paklaustas apie artimiausius ateities planus, D. Vasiliauskas sako, kad jau šį savaitgalį planuoja vykti į mini ralio etapą Druskininkuose – čia turės gerą treniruotę prieš paskutinį Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato etapą, kuris rugsėjo 30–spalio 1 d. vyks Utenoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.