Rajono jaunučių sąskaitoje – trys medaliai

Vinco Kudirkos gimnazijos moksleivis Jokūbas Avgustaitis. Asmeninio archyvo nuotr.

Birželio 14–15 d. Druskininkuose vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame mūsų rajono jaunieji sportininkai iškovojo tris medalius.

Du iš jų (aukso ir bronzos) atiteko Šakių „Varpo“ mokyklos moksleiviui Adomui Ulinskui (treneris Algirdas Ulinskas) – 400 m bėgimo rungtyje vaikinas užėmė pirmąją vietą (rez. – 0:52,93, antrosios vietos rez. – 0:53,88), o 200 m bėgimo rungtyje trečiąją (rez. – 0:23,90, antrosios vietos – 0:23,88, ketvirtosios – 0:24,04). Sidabrą namo parsivežė rutulį stūmęs Vinco Kudirkos gimnazijos moksleivis Jokūbas Avgustaitis (treneris Tomas Vencius), kartu išsikovojo vietą Lietuvos rinktinėje, kurios sudėtyje liepos 17 d. dalyvaus Baltijos šalių čempionate (rez. – 15,47, pirmosios vietos – 17,34, trečiosios – 14,81). J. Avgustaitis varžėsi ir ieties metimo rungtyje, čia pagerindamas asmeninį rekordą užėmė ketvirtąją vietą.

Šakių „Varpo“ mokyklos moksleivis Adomas Ulinskas – 400 m bėgimo rungtyje laimėjo pirmąją vietą. Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvos jaunučių čempionate taip pat dalyvavo Edilija Urbaitytė (100 m bėgimas, 200 m bėgimas), Gytis Prapuolenis (200 m bėgimas, 400 m bėgimas), Paula Savickaitė (400 m bėgimas), Kamilė Miščikaitytė (rutulio stūmimas), Augustas Zabitis (rutulio stūmimas), Vilius Ilgūnaitis (disko metimas). Moksleiviai atstovavo Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centrą.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.