Kraštietis krepšininkas – naudingiausias turnyro žaidėjas

„Hoptrans“ iškovojo kelialapį į FIBA pasaulio turo etapą, o Marijus Užupis (kairėje) išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju. Organizatorių nuotr.

Orleane (Prancūzija) sekmadienį baigėsi FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyras, kurio nugalėtojais tapo Raudondvario „Hoptrans“.

Kaip žinia, ekipoje žaidžia ir buvę „Vyčio“ žaidėjai bei kraštietis krepšininkas Marijus Užupis, kuris išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju.

3x3 Orleans UzupisMarijus Užupis. Organizatorių nuotr.

Ketvirtfinalyje „Hoptrans“ po pratęsimo 20:18 nugalėjo „Hangzhou“ ekipą iš Kinijos, kurios pagrindą sudaro serbai. Aurelijus Pukelis pelnė 8 taškus, pergalingą tolimą metimą pataikęs ir pergalę išplėšęs Marijus Užupis – 7, Šarūnas Vingelis – 4, o Modestas Kumpys pridėjo 1 tašką, bet atkovojo net 12 kamuolių.

Kituose etapuose dramos buvo mažiau, skelbia sportas.lt. Pusfinalyje „Hoptrans“ 21:14 nugalėjo Vienos (Austrija) komandą, o finale 21:14 pranoko Fribūro (Šveicarija) ekipą. Pusfinalyje A. Pukelis sumetė 8 taškus, M. Užupis – 7, Š. Vingelis – 6, o M. Kumpys taškų nepelnė. Finale Š. Vingelis išsiskyrė su 8 taškais, A. Pukelis pelnė 6, M. Užupis – 4, o M. Kumpys – 3 taškus.

„Hoptrans“ iškovojo kelialapį į FIBA pasaulio turo etapą Lozanoje (Šveicarija).

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.