Slalomo varžybose pergales skynė ir vietiniai

LAISVOJE klasėje visas prizines vietas susišlavė kraštiečiai. Pirmas, beje, laimėjęs ir pagrindinę varžybų taurę, Paulius Mikelaitis (centre), antras – Vilmantas Karalius (antras iš kairės), trečią vietą užėmė Justas Žukauskas. Visi jie pergales skynė ir kitose klasėse.

Birželio 23 d. neformali jaunimo grupė „Trys su puse vožtuvo“ E. Steponaičio ir Birutės gatvių atkarpoje Šakiuose surengė slalomo varžybas „Uriga“ taurei laimėti, jose savo jėgas išbandė 32 dalyviai iš visos Lietuvos. Pergalių, kaip įprasta, netrūko ir kraštiečiams šio sporto entuziastams.

Beje, kaip praneša vienas iš pagrindinių varžybų organizatorių Gytis Matusevičius, šįkart susirinkę žiūrovai turėjo progą ne tik mėgautis slalomo varžybomis, bet ir galėjo dalyvauti įvairiuose konkursuose bei laimėti „Trys su puse vožtuvo“ bei „Urigos“ prizus. Tad buvo norinčių jėgas išbandyti slalomo bėgime, vaikams buvo skirtas mini slalomas su elektromobiliais. Skvere irgi buvo įrengta pramogų erdvė vaikams, batutai, o suaugusieji turėjo galimybę išbandyti motociklo simuliatorių ir pajusti važiavimą ant vieno rato.

Visgi pereikime prie slalomo rezultatų ir dirstelkime, kam sekėsi geriausiai.

JAUNIMO klasėje susirungė trys dalyviai, kurie ir pasidalijo prizines vietas. Geriausiai sekėsi lukšiečiui Justui Žukauskui su „Mitsubishi Colt“, antras – svečias iš Šiaulių Arnas Jakas su „Renault Clio“, trečią vietą užėmė trylikametis šakietis Majus Braškys, vairavęs „BMW E46“.

Trys dalyviai jėgas išbandė ir HISTORY klasėje. Čia sau lygių neturėjo ir varžovams nosis nušluostė šakietis Vilmantas Karalius su „Mitsubishi Colt“, antrą vietą užėmė „Lada 2103“ vairavęs svečias iš Prienų Evaldas Žitkus, trečią vietą užėmė jurbarkiškis Virgilijus Povilaitis su „Mitsubishi Colt“.

slalomas joniniu3

AWD klasėje (visi ratai varomi) buvo keturi dalyviai, bet per pirmąjį iš trijų kvalifikacinių važiavimų Juliaus Martynaičio „Subaru Impreza“ automobilis trenkėsi į gatvės bortus, buvo pažeista automobilio važiuoklė ir sportininkas varžybų tęsti nebegalėjo. Tad pirmą vietą iškovojo lukšietis Donatas Jančaitis, vairavęs „Audi TT“, antras – šakietis Adomas Stanaitis su „Toyota GR Yaris“, trečią vietą užėmė svečias iš Kauno Darius Kliaudaitis, beje, automobilį vairuojantis su rankiniu valdymu, mat pats sėdi neįgaliojo vežimėlyje.

RWD klasėje (galiniais ratais varomi automobiliai) varžėsi 11 dalyvių. Pirmą vietą užėmė vilnietis Karolis Daujotas su „BMW 325TI“, antras – „BMW 325“ vairavęs sudargiškis Ramūnas Brazaitis, trečias – šakietis Paulius Mikelaitis su „Toyota MR2“.

FWD klasėje (priekiniais ratais varomi automobiliai) prie starto stojo 14 dalyvių. Čia ir vėl geriausiai sekėsi jau minėtam kraštiečiui V. Karaliui, antras – taip pat ne vieną prizinę vietą nuskynęs lukšietis J. Žukauskas, trečią vietą užėmė kaunietis Saulius Bučius su „Peugeot 206“.

Daugiausiai, net 22 dalyviai jėgas išbandė LAISVOJE klasėje. Visgi prizines vietas susišlavė kraštiečiai. Pirmas – P. Milelaitis, antras – V. Karalius, trečias – J. Žukauskas.

Penkios dalyvės susirungė ir MOTERŲ klasėje, tačiau prizines vietas pasidalijo viešnios.

Varžybų pabaigoje vyko TOP10 važiavimai, kur vienu bandymu dalyviai turėjo pademonstruoti greičiausią trasos laiką, neatsižvelgiant į praėjusių kvalifikacijų rezultatus. Čia geriausiai sekėsi P. Mikelaičiui su „Toyota MR2“, jam buvo įteikta ir pagrindinė, pilna sūrelių „Uriga“ taurė.

„Trys su puse vožtuvo“ dėkoja visiems aktyviems, darganoto oro nepabūgusiems žiūrovams, taip pat dalyviams ir partneriams ir sako, jog artimiausios slalomo varžybos numatytos per Žolinę, o sezono užbaigimas planuojamas spalio 19 d., kada numatytas naktinis slalomas ir koncertas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.