Į tolimesnį konkurso etapą pateko Vakarės ir Tajaus darbai

Kovo 9 d. paaiškėjo Lietuvos mokinių epistolinio rašinio konkurso „Įsivaizduok, kad esi superherojus, o tavo misija – visus pasaulio kelius padaryti saugius vaikams. Parašyk bet kam adresuotą laišką, jame paaiškindamas, kokių supergalių reikėtų šiai misijai pasiekti“ rajoninio etapo nugalėtojai.
 
Lietuvos mokinių epistolinio rašinio konkurso rajoniniame etape dalyvavo aštuoni mokiniai iš įvairių rajono mokyklų. Po darbų vertinimo konkurso nugalėtoja pripažinta Vakarė Būdžiūtė iš Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos (mokyt. Danutė Aniulienė). Antrąją vietą pasidalijo Tajus Krankauskas iš Griškabūdžio gimnazijos (mokyt. Jolanta Laurinaitienė) ir Vytė Jomantaitė iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos (mokyt. Jolita Zokienė). Trečioje vietoje – Rimtautė Vaičiūnaitė ir Kajus Jesevičius iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos (mokyt. Vita Valuntienė).

V. Būdžiūtės ir T. Krankausko darbai pateikti Lietuvos mokinių epistolinio rašinio konkurso respublikiniam etapui.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.