Tarp prizininkų ir Šakių gimnazistai

Minint Pasaulinę žemės dieną Seime vyko nacionalinio moksleivių konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ finalas, kuriame susirungė septynios komandos. Tarp jų mūsų krašto garbę gynė puikiai pasirodę Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai.

VDU Žemės ūkio akademijos Miškų ir ekologijos fakultetas drauge su partneriais jau 11-tą kartą rengia nacionalinį moksleivių konkursą „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“. Trimis turais vykstančiame renginyje šiais mokslo metais pareiškė norą dalyvauti net 43 komandos iš 39 šalies ugdymo įstaigų.
 
Konkurso vertinimo komisijai šiemet teko labai nelengva užduotis – iš būrio šaunių, projektui atsakingai pasirengusių komandų išrinkti septynias finalo dalyves. Pastebėti buvo ir į finalą išrinkti Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai (parengė mokytoja Aidutė Žemaitienė, prisistatymą parengė mokytoja Vilija Meškaitienė), kuriems visai nedaug pritrūko iki pergalės. Jų prisistatymas vienintelis iš visų finale dalyvavusių komandų buvo gavęs maksimalų įvertinimą. Šakių gimnazistai laimėjo antrąją vietą ir namo grįžo ne tik apdovanoti, bet ir kupini gerų emocijų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.