Kviečia kreiptis dėl socialinės paramos mokiniui


Nuo liepos 1 d. gyventojai gali teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams – nemokamo maitinimo (pietų) bei 110 eurų išmokos mokinio reikmenims įsigyti.

Kaip skelbia Šakių rajono savivaldybė, mokiniai turi teisę į nemokamus pietus ir paramą mokinio reikmenims įsigyti tuo atveju, jei vidutinės mėnesinės pajamos šeimoje vienam asmeniui nesiekia 264 eurų. Tam tikrais atvejais (ligos, nelaimingo atsitikimo, negalios, socialinės rizikos ir t. t.) nemokami pietūs gali būti skiriami ir vidutinėms mėnesinėms pajamoms vienam asmeniui nesiekiant 352 eurų arba 440 eurų.

Be atskiro prašymo nemokamas maitinimas (pietūs) teikiamas visiems priešmokyklinukams, pirmokams ir antrokams.

Dėl socialinės paramos mokiniams reikia kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūniją, o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota – į seniūniją, kurioje faktiškai gyvenama. Prašymai gali būti teikiami ir internetu Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje www.spis.lt. Norintieji gauti paramą mokinio reikmenims įsigyti gali kreiptis iki 2024 m. spalio 5 d., o dėl nemokamo maitinimo – visus mokslo metus.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.