Kriminalai (2016-08-02)

Padirbtas banknotas
Liepos 29 d. gautas UAB ,,G4S” pranešimas, kad liepos 28 d. iš bankomato, esančio Šakiuose Nepriklausomybės g., inkasuojant pinigus, buvo rasta galimai padirbta 50 eurų nominalo kupiūra.

Smurtavo
Liepos 30 d. policija gavo pranešimą, kad Lekėčių seniūnijos Mikytų kaime konflikto metu vyras (63 m.) apie 19 val. namuose smurtavo prieš sugyventinę (38 m.) ir ją sužalojo į ranką. Šakių ligoninėje jai diagnozuota dešinės plaštakos žaizda. Po apžiūros moteris išleista į namus. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Liepos 31 d. policijai pranešta, kad apie 3 val. nakties Kriūkų seniūnijos Sutkų kaime esančios sodybos kieme prieš kaunietę (30 m.) smurtavo sugyventinis (31 m.). Šakių ligoninėje jai buvo diagnozuota veido sumušimas, rankų sumušimai. Po apžiūros moteris išleista į namus. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.