Kriminalai (2016-08-19)

Sumušė
Rugpjūčio 12 d. apie 19 val. gautas pranešimas, kad Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje, Žaltynų kaime, gyventojas (31 m.) iš namo kiemo negali išprašyti nepageidaujamo svečio, kuris konfliktuoja, agresyviai elgiasi. Šilgalių užkardos pasieniečiai, atvykę į Žaltynus, pastebėjo, kad pranešėjas buvo sumuštas 18-mečio vaikino. Abu minėti asmenys buvo neblaivūs ir pristatyti į Šilgalių užkardą. Atvykę Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai 18-metį sulaikė ir uždarė į areštinę.

Partrenkė žmogų
Rugpjūčio 12 d. apie 23 val. Barzdų seniūnijoje šalikelėje rastas nenustatytos tapatybės apie 30 metų amžiaus vyriškio lavonas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo nenustatytas automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo. Rugpjūčio 13 d. po vidurnakčio, į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino vyras (24 m.), kuris pranešė, kad prieš 2 valandas vairuodamas automobilį Opel Vectra partrenkė žmogų. Įtariamasis buvo blaivus, jis uždarytas į areštinę.

Smurtavo
Rugpjūčio 13 d. apie 20 val. policijai pranešta, kad namuose, esančiuose Kidulių seniūnijoje Aleksandravos kaime, prieš sutuoktinius (76 ir 69 m.) smurtavo sūnėnas (47 m.), gyvenantis ten pat. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2,37 promilės alkoholio). Šakių ligoninėje moteriai diagnozuotas veido sumušimas, jos sutuoktiniui – kirstinė galvos žaizda ir kairiojo peties bei dilbio sumušimai. Abu sutuoktiniai paguldyti į chirurgijos skyrių stebėjimui.
 
Grasino
Rugpjūčio 14 d. apie 23 val. namuose, esančiuose Slavikų seniūnijoje, neblaivus (2,31 promilės alkoholio) sūnus (28 m.) sulaužė duris, baldus, sudaužė indus ir namų apyvokos daiktus bei, laikydamas rankoje virtuvinį peilį, grasino motinai (47 m.). Vyras uždarytas į areštinę.

Rugpjūčio 15 d. į policiją kreipėsi moteris (37 m.), kuri nurodė, jog rugpjūčio 13 d., apie 3 val. nakties, sugyventinis (33 m.) prieš ją smurtavo automobilyje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pavogė
Rugpjūčio 14 d. vilnietė (26 m.) policijai pranešė, kad apie 17 val. pastebėjo, jog, išdaužus automobilio VW Passat kairės pusės galinių durelių lango stiklą, iš vidaus pavogta rankinė, kurioje buvo akiniai, piniginė su pareiškėjos vardu išduota asmens tapatybės kortele, vairuotojo pažymėjimu bei banko mokėjimo kortele. Automobilis buvo paliktas stovėjimo aikštelėje prie Kudirkos Naumiesčio kapinių. Nuostolis 400 eurų.

Dingo
Rugpjūčio 16 d. po vidurnakčio policijai pranešta, kad iš Šakių vaikų globos namų rugpjūčio 15 d. apie 17 val. išėjo ir iki šiol negrįžo du septyniolikmečiai globotiniai.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.