Degė kombainas

variklisRugpjūčio 12-osios vakarą Aržuolupių kaime užsidegė šakiečiui V. M. priklausantis kombainas Bronanburg 1650.

Nuotr. Gaisro priežastis – gedimas kombaino variklio skyriuje.

Netoli Šakių aplinkkelio kūlęs kombainas staiga ėmė rūkti. Gaisro židinį gesintuvu ėmė slopinti pats kombainininkas, todėl operatyviai atvykusiems ugniagesiams gelbėtojams beliko baigti gesinti kombainą.

Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniojo inspektoriaus Rolando Pavalkio teigimu, laiku pradėta slopinti ugnis didelių nuostolių nepridarė: apdegė kombaino variklio skyrius. Pareigūnas patikino, kad tai pirmasis toks gaisras per pastarąjį mėnesį, nes, palyginus su praeitais metais, dėl šiemet nuolat pliaupiančio lietaus žemdirbių technika dega gerokai rečiau.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.