Degė kombainas

variklisRugpjūčio 12-osios vakarą Aržuolupių kaime užsidegė šakiečiui V. M. priklausantis kombainas Bronanburg 1650.

Nuotr. Gaisro priežastis – gedimas kombaino variklio skyriuje.

Netoli Šakių aplinkkelio kūlęs kombainas staiga ėmė rūkti. Gaisro židinį gesintuvu ėmė slopinti pats kombainininkas, todėl operatyviai atvykusiems ugniagesiams gelbėtojams beliko baigti gesinti kombainą.

Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniojo inspektoriaus Rolando Pavalkio teigimu, laiku pradėta slopinti ugnis didelių nuostolių nepridarė: apdegė kombaino variklio skyrius. Pareigūnas patikino, kad tai pirmasis toks gaisras per pastarąjį mėnesį, nes, palyginus su praeitais metais, dėl šiemet nuolat pliaupiančio lietaus žemdirbių technika dega gerokai rečiau.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.