Degė kombainas

variklisRugpjūčio 12-osios vakarą Aržuolupių kaime užsidegė šakiečiui V. M. priklausantis kombainas Bronanburg 1650.

Nuotr. Gaisro priežastis – gedimas kombaino variklio skyriuje.

Netoli Šakių aplinkkelio kūlęs kombainas staiga ėmė rūkti. Gaisro židinį gesintuvu ėmė slopinti pats kombainininkas, todėl operatyviai atvykusiems ugniagesiams gelbėtojams beliko baigti gesinti kombainą.

Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniojo inspektoriaus Rolando Pavalkio teigimu, laiku pradėta slopinti ugnis didelių nuostolių nepridarė: apdegė kombaino variklio skyrius. Pareigūnas patikino, kad tai pirmasis toks gaisras per pastarąjį mėnesį, nes, palyginus su praeitais metais, dėl šiemet nuolat pliaupiančio lietaus žemdirbių technika dega gerokai rečiau.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.