Prieš žmoną švaistėsi peiliu

Veršių kaimo gyventojui A. J. pusę metų teks dirbti viešuosius darbus atgailaujant už tai, kad sužalojo savo žmoną. Vyriškis būdamas neblaivus ją ne tik sumušė, bet ir perdūrė koją.

Birželio 18 d. kaltinamasis A. J. su žmona I. J. nuo ryto gėrė pas pažįstamus. Nukentėjusioji I. J. teisme prisipažino, kad girtavo jau tris paras. Apie 16 val. abu grįžo į namus, čia tarp sutuoktinių kilo konfliktas. Pasak nukentėjusiosios, vyras ją keikė, pargriovė ant žemės, pradėjo smūgiuoti rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas, purtė suėmęs už kaklo. Nuo smurtaujančio sutuoktinio moteris pabėgo į virtuvę. Vyras ją pasivijo. Kai I. J. pagrasino, kad iškvies policiją, pajuto karštį dešinėje kojoje. Moteris suprato, kad vyras peiliu jai dūrė į šlaunį.
 
Kaltinamasis A. J. teismui sakė, kad buvo susinervinęs ir supykęs ant žmonos, todėl griebė peilį ir dūrė sutuoktinei į koją. Vyriškis teisinosi, kad tiksliai visų įvykio aplinkybių neprisimena, nes buvo labai girtas. Šiuo metu su žmona susitaikė, dėl padarytų sužalojimų labai gailisi.

Medikai nustatė, kad nukentėjusiajai I. J. buvo padaryta durtinė akla žaizda dešinėje šlaunyje, diagnozuotas nugaros, veido, galvos sumušimas, odos nubrozdinimas kairės ausies kaušelyje.

Kaltinamojo A. J. atsakomybę lengvinančia aplinkybe teismas pripažino tai, kad A. J. neneigė padaręs nusikaltimą, sunkinanti aplinkybė, kad nusikalstamą veiką įvykdė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (2,91 promilės).

Šakių rajono apylinkės teismas liepos 20 d. baudžiamuoju įsakymu pripažino, kad A. J. padarė nesunkų nusikaltimą ir skyrė jam devynis mėnesius viešųjų darbų. Bausmę sumažinus trečdaliu, paskirta galutinė bausmė – vyrui viešuosius darbus teks dirbti šešis mėnesius. Teismas įpareigojo kaltinamąjį visuomenės labui neatlygintinai dirbti 30 valandų per mėnesį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.