Dėl dvaro nuomos rinkosi į neeilinį posėdį

Antradienį buvo sušauktas neeilinis rajono savivaldybės tarybos posėdis dėl vasario 24 d. priimto sprendimo, susijusio su Gelgaudiškio dvaro sodybos operatoriaus nuomos pagrindais, pakeitimo.

Šakių rajono savivaldybės administracijai paskelbus viešąjį konkursą dėl Gelgaudiškio dvaro sodybos dalies nuomos, gauti paklausimai su prašymu patikslinti konkursinius dokumentus. Komisija, išnagrinėjusi gautus paklausimus, nusprendė, kad kai kurie konkurso sąlygų reikalavimai yra pertekliniai, detalios finansinės ataskaitos turi būti teikiamos tik iki to laiko, kol bus įvykdyti esminėse sąlygose numatyti rodikliai, be to, tikslinami punktai, kurie, komisijos manymu, riboja konkurenciją.
 
Kaip tarybos nariams kalbėjo rajono savivaldybės Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas, sprendime buvo pakeisti ir papildyti keli ne tokie reikšmingi punktai ir papunkčiai bei pridėtas dar vienas esminis punktas dėl situacijos pasikeitimo neįvykus Gelgaudiškio dvaro sodybos operatoriaus atrankos konkursui. Patikslinime numatyta – išnuomoti visas Gelgaudiškio dvaro sodybos pagrindinių rūmų patalpas su atidedamąja sąlyga. Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ ir Gelgaudiškio kultūros centro pagal turto panaudos sutartis naudojamos patalpos, pasibaigus panaudos sutarčių terminui arba jas nutraukus anksčiau termino sutartyse nustatyta tvarka, bus perduotos nuomininkui atskiru perdavimo-priėmimo aktu. Taip pat Gelgaudiškio kultūros centrui numatyta galimybė dvare vykdyti kultūrinę veiklą, tai suderinus su nuomininku. Dar vienas esminis papildymas – pasibaigus projekto „Gelgaudiškio dvaro amatų centras II“ įsipareigojimų galiojimo terminui ir nutraukus turto panaudos sutartį tarp rajono savivaldybės ir „Atgaivos“, šiam bendruomenės centrui planuojama suteikti kitas patalpas. Tiesa, „Atgaivos“ pirmininkas Artūras Varankevičius pasirašė sutikimą, kuriame nurodoma, jog jis neprieštarauja, kad „Atgaivai“ būtų suteiktos kitos dvaro patalpos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.