Rangovus kvietėsi ant kilimėlio

Laikraščio „Draugas“ archyvo nuotr.

Praėjusį trečiadienį savivaldybės meras Raimondas Januševičius, administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis bei Ūkio ir investicijų skyriaus vedėjas Martynas Remeikis ant kilimėlio kvietėsi UAB „Parama“ atstovus, mat raštiškai susikalbėti dėl vėluojančių ar visai nevykstančių kelių remonto darbų sekėsi sunkiai.

Kadangi susitikimas vyko už uždarų durų, po susitikimo meras Raimondas Januševičius informavo, kad atlikę darbus Gulbinų g. Šakiuose rangovai dingo, tad buvo kviečiamasi gyvam pokalbiui, kadangi raštiškai susikalbėti jau nebuvo vilties, dėl kai kurių objektų savivaldybės vadovai net svarstė nutraukti sutartis.

Vienas tokių – seniai vilkinami Miško g. Šakiuose darbai. Darbai nevyksta ir Tylos g. Gelgaudiškyje, tačiau rangovai esą aiškino, kad užstrigo su projektavimu. Klausimų rajono valdžios atstovai turėjo ir dėl J. Staugaičio g. Šakiuose, taip pat Nemuno g. Gelgaudiškyje. Meras informavo, kad laikinai atidedami Pušyno g. Lekėčiuose darbai, nes nusimato galimybė namų ūkius prijungti prie centralizuotos nuotekų surinkimo sistemos.

Pasak mero, jau šią savaitę „Parama“ turi atsiųsti konkrečius darbų atlikimo terminus, viliamasi, kad rangovai įsipareigojimus įvykdys rugsėjo–spalio mėnesiais.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.