Apžiūrėjo, ką pavyko sukurti pritraukiant projektines lėšas

Projektą įgyvendindamas Ričardas Dabašinskas (kairėje) įsigijo aplinkos tvarkymui reikalingą įrangą – ekskavatorinį krautuvą – ir optimistiškai nusiteikęs įsitvirtinti šioje paslaugų rinkoje. Organizatorių nuotr.

Praėjusią savaitę aplankytos įmonės, įstaigos bei fiziniai asmenys, įgyvendinantys Šakių krašto vietos veiklos grupės administruojamomis paramos lėšomis finansuojamus projektus.

Visą dieną bendruomenių atstovai ir tiesiog suinteresuoti asmenys, lydimi smalsumo ar noro pamatyti, kas sukurta ir tebekuriama, keliavo po savąjį rajoną – iš viso tądien aplankyta net 10 jau įgyvendintų projektų.

Pirmoji stotelė – Lekėčiuose Dainiaus bei Daivos Venckūnų sukurta poilsiavietė „Paliekys“, žavėjusi susitikimo dalyvius, mat čia atvykus, tvirtino poilsiavietėje apsilankę, nesinori išvažiuoti, tad aukštai iškeltą kokybės ir požiūrio į turistą kartelę linkėta išlaikyti ir ateityje.

Inovatyvus ir Žydrūno Naujokaičio projektas, kurį įgyvendinant įsigyti keturi kupolai, skirti renginių organizavimui, poilsiui, apgyvendinimui, o projekto vykdytojai įsitikinę, kad tokio formato statiniai ir paslaugos tikrai ras vietą rinkoje ir pasiteisins.

Kiti projektų įgyvendintojai nėrė į maitinimo paslaugų sritį, tad išvykos metu Gelgaudiškyje aplankyta Svetlanos Daugėlienės įkurta užkandinė, Kudirkos Naumiestyje – Loretos Adomaitienės kepyklėlė bei Kęstučio Kareivos užkandinė.

Kitiems asmenims ir įmonėms norėjosi investuoti į aplinkos tvarkymo bei medienos smulkinimo paslaugų plėtrą ar teikti autokrautuvo, žemės kasimo darbų paslaugas, tad pasinaudojant lėšomis įsigyta reikiama įranga ir tikimasi įsitvirtinti rinkoje. Tokio pobūdžio projektų net keturi.

Ne vienam kraštiečiui jau puikiai žinomos ir Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos ambulatorinės reabilitacinės paslaugos, kurių spektras, pasinaudojant projektinėmis lėšomis, dar labiau plečiamas. Šis projektas vienas iš daugiausiai paramos lėšų gavusių, paramos suma – 60 tūkst. eurų.

Iš viso 10-ies aplankytų projektų bendra paramos suma yra kiek didesnė nei 390 tūkst. eurų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.