Į privatizuojamų objektų sąrašą – du objektai

Parduoti bus bandoma Lekėčių sen. esantį pastatą, kuriame vis dar įsikūręs vadinamas Miško muziejus. D. Pavalkio nuotr.

Atsižvelgiant į Lukšių ir Lekėčių seniūnų prašymus, savivaldybės taryba pritarė įtraukti du objektus į privatizuojamųjų sąrašą. Tiesa, toks sprendimas priimtinas ne visiems.

Parduoti bus bandoma Lekėčių sen. esantį pastatą, kuriame vis dar įsikūręs vadinamas Miško muziejus, mat seniūnijoms reikmėms pastatas nereikalingas. Už pastato pardavimą gautos lėšos, kaip žadėjo meras Raimondas Januševičius, bus nukreiptos būtent muziejaus perkėlimui į kitas patalpas bei tų patalpų pritaikymui.

Diskusijų kilo dėl Lukšių sen. esančio baltų plytų pastato, kurį irgi nuspręsta privatizuoti. Priežastis ta pati – seniūnijos reikmėms pastatas nereikalingas, jis stovi bendrame Zyplių dvaro plote, o ir apskritai, kalbėjo R. Januševičius, seniūnui Vytautui Andziulevičiui duotas pavedimas dvaro erdvę sutvarkyti, nes ji apetito nežadina.

Opozicijos lyderis Edgaras Pilypaitis prašė sprendimą dėl šio objekto atidėti ir tvirtinti tik po platesnės diskusijos, teiravosi, ar šis žingsnis aptartas su kitais sodybos šeimininkais, mat teritorijoje atsirastų dar vienas šeimininkas, klausė, kokia šiuo klausimu paveldo departamento pozicija, ar pastatas apskritai nėra griautinas.

Administracija patikino: pastatas nepriklauso paveldui, o kiti niuansai paaiškės procesų eigoje. Tad valdančiajai daugumai balsavus už, o opozicijai ir mažumos atstovams susilaikius, sprendimui pastatus privatizuoti buvo pritarta.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.