baneris leidinys

ploksciai menasGegužės 19 dieną Šakių meno mokyklos jaunieji dailininkai ir Plokščių mokyklos – daugiafunkcio centro šeštokai puošė miestelio erdves. Naujomis spalvomis nušvito senos sodybos langinės, naujomis spalvomis pasipuošė autobusų stotelė.
 
Nuotr. Šakių meno mokyklos jaunieji dailininkai ir Plokščių mokyklos – daugiafunkcio centro šeštokai ištapė apleisto pastato langines.
 
Plokščių seniūnijos ir Marijampolės kelių tarnybos Šakių skyrius remiamas projektas draugėn subūrė Šakių ir Plokščių jaunimą. Pasižvalgę į apleistas miestelio sodybas, jie nusprendė pagražinti prie memorialo tremtiniams esantį apleistą pastatą. Krūmynais apžėlęs kiemas, išdaužyti langai priminė namą vaiduoklį. Po jaunųjų menininkų kosmetinės restauracijos sodyba, kaip ir autobusų stotelės sienos, nušvito naujomis spalvomis.

Tikimasi, kad spalvingi jaunųjų dailininkų  darbai džiugins miestelio gyventojus ir svečius, o kartu nuo netinkamo elgesio sulaikys ir visus šiukšlintojus. Plokščių mokyklos - daugiafunkcio centro dailės mokytoja Rasita Gokdere ir Šakių meno mokyklos mokytojai Lolita Rugytė, Vytautas Kaunas bei Kęstutis Dovydaitis turi ir daugiau bendradarbiavimo idėjų - gal atsiras galimybės surengti vasaros dailininkų plenerą, gal tęsis vienos dienos meno projektai.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos