baneris leidinys

filmavimasPraėjusią savaitę Šakių r. pradėtos filmuoti režisieriaus Alvydo Šlepiko naujojo filmo „Patriotai“ akimirkos.
 
Nuotr. Sintautų aikštėje buvo filmuojama finalinė filmo „Patriotai“ scena.
 
Kaip pasakojo filmo vykdantieji prodiuseriai Justina Ragauskaitė ir Mindaugas Papinigis, komedija „Patriotai“ filmuojama ne tik kitose Lietuvos vietose, bet ir mūsų krašte mintį „pakišus“ Rolandui Skaisgiriui. Televizijos prodiuseris, kaip daugelis žino, yra kilęs iš Šakių krašto.

M. Papinigis minėjo, kad atvažiavus į Šakius, apsilankius keliose rajono vietose, neliko abejonių, jog „Patriotuose“ išvysime ir savo kraštą – Sintautus bei Zyplius. Vykdančiųjų prodiuserių teigimu, filmo premjerą pamatyti galėsime jau sausio 29 d.

Kaip pasakojo M. Papinigis, filmas „Patriotai“ kuriamas pagal lietuvių dramaturgo, poeto ir vertėjo Petro Vaičiūno pjesę „Patriotai“. Minėtąją pjesę šiems laikams pritaikė žurnalistas, poetas, dramaturgas Mindaugas Nastaravičius.

Filme išvysime ne tik mums artimus rajono vaizdus, tačiau ir daugeliui pažįstamus ar bent jau vieną kitą kartą matytus ar girdėtus žmones.

 „Patriotuose“ vaidins Lukšių miestelio seniūnas Vidas Cikana, krepšinio komandos „Vytis“ žaidėjus vaidins Zanavykų teatro aktoriai, berniukų chorą – Jaunimo tautinių šokių kolektyvo „Pynė“ nariai“, – sakė M. Papinigis.

 Vykdančiųjų prodiuserių teigimu, šakiečiams šį filmą vertėtų pažiūrėti ir todėl, jog ryškius vaidmenis komedijoje vaidins ir mūsų kraštiečiai, ir apskritai didžiąją dalį aktorių sudaro mūsų krašto žmonės.

Pavyzdžiui, praėjusią savaitę Sintautuose buvo filmuojama viena iš finalinių filmo scenų, tačiau plačiau apie šią dalį ir viso filmo siužetą prodiuseriai kalbėti nenorėjo, tebūnie palikta šiokia tokia intriga.

J. Ragauskaitės teigimu, komedijoje besifilmuojantys šakiečiai – imlūs, talentingi bei iniciatyvūs. Dauguma jų aktoriaus duonos paragavo pirmą kartą.

Prodiuserių teigimu, kol kas filmuojant „Patriotus“ su jokiais sunkumais nesusidurta, oras pasitaikė geras, būtent toks, kokio ir tikėtasi. Visa komanda apsistojusi Zyplių dvare, mat filmas mūsų krašte filmuojamas bus dar kurį laiką. Jei kūrybinei grupei prireikia kokios nors pagalbos, kaip juokavo prodiuseriai, jie turi dešiniąją ranką – Seimo nario Mindaugo Basčio patarėją Kristiną Geršvaltaitienę.

„Patriotuose“ išvysime gerai pažįstamus aktorius: Ramūną Cicėną, Rimantę Valiukaitę, Arūną Sakalauską, Nerijų Gadliauską, Miglę Polikevičiūtę, Emiliją Latėnaitę, Olitą Dautartaitę ir kt. Filmo režisierius – Alvydas Šlepikas, operatorius – Saulius Sipaitis, kostiumų dailininkas – Kęstas Rimdžius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos