baneris leidinys

abudu2Penkių šakiečių grupė „Abudu“ praėjusią savaitę debiutavo Vilniaus klubo „Liverpool“ scenoje. Grupės nariai džiaugiasi – publikos buvo puikiai priimti.

Nuotr. Šakiečių grupė „Abudu“ džiaugiasi puikiu debiutiniu koncertu.

Grupės „Abudu“ narys Lukas Keraitis džiaugiasi „Liverpool“ klube lapkričio 14d. sėkmingai įvykusiu debiutiniu koncertu.

„Pasirodymą vertiname nuostabiai, kadangi net ir tokią lietingą dieną atėjo per šimtą žmonių. Kai kurie vos atėję užsiėmė vietas priekyje. Pasiklausyti debiutantų atėjęs su A. Mamontovu grojantis ba sakė, jog niekada nematė grupės debiute tiek žmonių. Vos keletą dainų turime internete, bet jas publika dainavo kartu“, – džiaugėsi L. Keraitis.
 
Įspūdžiais dalinęsi jaunieji muzikantai sako, kad ant scenos tiesiog skraidė, jautė publikos supratimą, palaikymą. Grupės pagrindinis dainininkas Domantas po koncerto dalino autografus, gerbėjai norėjo su juo nusifotografuoti.

„Po koncerto žmonės mums rašė, dėkojo už koncertą, turėjo įvairių klausimų. Daug kas sakė, kad esame kažkas naujo ir taip reikalingo lietuviškoje muzikoje. Koncerte buvo itin daug šakiečių, jų palaikymas buvo stipriausias“, – įspūdžiais dalinosi L. Keraitis. Grupė koncerte pristatė dešimt savo kūrybos dainų.

Beje, grupė „Abudu“ vasarą dalyvavo LRT konkurse, kuriame nelaimėjo, bet, pasak jaunuolių, ši nesėkmė dar labiau sustiprino norą veikti.

„Dabar dalyvaujame M.A.M.A klipo konkurse, bet daug vilčių nededame. Svarbiausia, kad išėjo klipas. Jau greitai naujas koncertas – lapkričio 28 dieną, šeštadienį, 20 valandą grosime Kaune, „Ryšių kiemelyje”. Labai kviečiam ir savo kraštiečius nepatingėt ir atvykt į mūsų koncertą“, – kalbėjo L. Keraitis.

 „Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos