baneris leidinys

nendres2Šakių rajono našlių klubas „Nendrės“ gyvuoja jau 15 m., vienija 20 narių nuo 60 iki 80 metų amžiaus. Drąsios ir kūrybiškos, mėgstančios bendrauti moterys aktyviai įsijungia į įvairias veiklas.

Nuotr. Telšiuose vykusioje konferencijoje  „Lyderystės iššūkiai ir perspektyvos“ susitiko du klubai: žemaičių „Bičiulių ratas“ ir zanavykų „Nendrės“.

„Nors esame našlės, vyrų mes visiškai nepasigendame“, – juokavo klubo pirmininkė Onutė Valaitienė. Šiomis dienomis prie kavos puodelio klubietės dalijasi Žemaitijos sostinėje patirtais įspūdžiais. „Norime ištarti zanavykišką „dėkui“ žemaičiams“, – sako klubo pirmininkė.
 
Lapkričio 19 d. Šakių rajono našlių klubas „Nendrės“ dalyvavo konferencijoje „Lyderystės iššūkiai ir perspektyvos“  Telšiuose. Į šį renginį pakvietė Telšių asociacija „Bičiulių ratas“. Žemaičių ir zanavykų klubai,  išklausę išsamaus bei vaizdingo pranešimo apie lyderystę, buvo pakviesti prisistatyti pagal savo pomėgius. „Susipažinome su poezijos kūrėjais ir skaitovais, gėlininkais, gamtininkais, šeimininkėmis ir dainuojančiais žmonėmis“, – savo mintimis dalijosi O.Valaitienė. Pirmininkė pasidžiaugė, kad darbo grupėse metu (buvo sudarytos teatro, sveikos gyvensenos ir kultūrinio paveldo grupės) aktyvesnės buvo šakietės.

„Bičiulių rato“ narius našlių klubo pirmininkė O. Valaitienė pasveikino pasakydama iškalbingą prakalbą žemaičiams, o klubo suburtas ansamblis padainavo dainas „Suvalkija“ ir „Mano kelias“.  Klubo narės dėkoja Telšių asociacijai „Bičiulių ratas“ ir jų vadovei Valei Varvarinai-Beržienei už šiltą priėmimą, parodytą draugiškumą ir vaišingumą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos